W obniżonej cenie

Produkt: EX10030967

|

Model: SBS-RS-40

Stacja pogodowa - bezprzewodowa - LCD - 3 czujniki

229,00 zł 259,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 259,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Przejrzystość – graficzna reprezentacja mierzonych wartości na jasnym wyświetlaczu LCD
  • Wygoda – bezprzewodowa transmisja wyników pomiarów
  • Elastyczność – w zestawie 3 czujniki
  • Praktyczność – z alarmem dla wyników pomiarów, które są zbyt wysokie lub za niskie
  • Czytelność – wyświetlanie temperatury, wilgotności, daty, godziny

OPIS PRODUKTU

Dzięki bezprzewodowej stacji pogodowej zawsze masz podgląd temperatury i wilgotności

Stwórz optymalne środowisko do pracy i życia dzięki stacji pogodowej marki Steinberg Systems. Daje ona przegląd kilku pomieszczeń z maksymalnie 4 punktami pomiarowymi. Dzięki temu idealnie nadaje się do warsztatów, piwnic na wino, magazynów, biur, laboratoriów i wielu innych.

Domowa stacja pogodowa: zbieraj i oceniaj dane

W zakres dostawy stacji pogodowej wchodzą 3 bezprzewodowe czujniki. Mierzą temperaturę i wilgotność z dokładnością do 1°C i 5%. W środowiskach zimnych i gorących, a także szczególnie suchych lub wilgotnych stacja mierzy warunki z dokładnością do 2°C lub 10%. Na dużym podświetlanym wyświetlaczu LCD masz oko na wszystkie punkty pomiarowe – zarówno w °C, jak i °F. Wyświetlacz pokazuje również konkretną lokalizację, datę i godzinę, a także poziom naładowania baterii oraz siłę sygnału. Z małych ikon odczytasz wcześniej zdefiniowany poziom komfortu i trendy temperatury.

Czujniki mają zasięg do 100 m na otwartej przestrzeni. Możesz łatwo określić wartości ekstremalne za pomocą funkcji min/max. Jeśli zostaną one przekroczone lub nie zostaną osiągnięte, rozlegnie się sygnał alarmowy.

Dane klimatyczne w pomieszczeniu są rejestrowane przez czujniki, które są bezprzewodowo połączone z rejestratorem danych klimatycznych. Czujniki można łatwo ustawić na stabilnych powierzchniach. Mierząc temperaturę, możesz wybrać między jednostkami °C i °F.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie