Produkt: EX10030405

|

Model: SBS-VT-690

Wskaźnik napięcia - 12-690 V - LCD

249,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Uniwersalność – pomiar napięcia AC/DC
  • Wydajność – zakres odczytu 12-690 V
  • Wygoda – dioda LED sygnalizuje wysokie napięcie
  • Bezpieczeństwo – stopień ochrony IP64
  • Czytelność – wyświetlacz LCD

OPIS PRODUKTU

Wskaźnik napięcia

Wskaźnik napięcia to miernik służący do sprawdzania napięcia, testu kolejności faz, pomiaru ciągłości, a także wykonywania pojedynczych, szybkich pomiarów za pomocą specjalnego wskaźnika. Model SBS-VT-690 od Steinberg Systems będzie przydatny zarówno do domowego użytku, jak i w zakładach przemysłowych, podczas naprawy różnych urządzeń czy w codziennej pracy elektryka.

Miernik napięcia – charakterystyka

Precyzja pomiarów wynika z możliwości odczytu w szerokim zakresie. Sprzęt od Steinberg Systems pozwala na pomiar napięcia AC/DC w przedziale 12-690 V oraz odczyt w czasie rzeczywistym. W przypadku, gdy urządzenie wykryje zbyt wysokie napięcie, zapali się specjalna dioda LED. W zależności od uzyskanego wyniku podświetli się również odpowiednia liczba żaróweczek LED określająca, w jakich widełkach znalazł się rezultat (są to przedziały: 12, 24, 50, 120, 230, 400 oraz 690 V).

Łatwa obsługa to zasługa czytelnego wyświetlacza LCD. Na ekranie można odczytać wszystkie niezbędne wartości pomiarowe. Podświetlenie ekranu przyda się w ciemnych pomieszczeniach. Dodatkow, gdy pracujesz w warunkach ograniczonego oświetlenia otoczenia, możesz użyć latarki znajdującej się w górnej części korpusu. Wskaźnik napięcia jest zasilany dwiema bateriami AAA, które zapewniają długą żywotność urządzenia oraz maksymalną mobilność. Niewielka waga sprawia, że urządzenie można zabrać ze sobą w każde miejsce.

Wytrzymałość to kolejny atut oferowanego produktu. Model SBS-VT-690 ma trwałą, kompaktową konstrukcję, więc będzie służył przez długi czas i wytrzyma wiele pomiarów. Stopień ochrony IP64 zabezpiecza sprzęt przed wodą i kurzem.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA