Testery

Zainspiruj się blogiem expondo

Szukasz wysokiej jakości sprzętu do diagnostyki samochodowej? Sprawdź testery marki MSW! W asortymencie sklepu expondo.pl wybierzesz m.in. miernik ciśnienia oleju oraz przelewowy próbnik wtryskiwaczy. Przedstawione produkty nadają się zarówno do eksploatacji w profesjonalnych warsztatach serwisowych, jak i w prywatnych garażach miłośników samochodów. Charakteryzuje je prosta, intuicyjna obsługa, a także możliwość uniwersalnego zastosowania.

Testery ciśnienia oleju i próbniki wtryskiwaczy to nie jedyna propozycja naszego sklepu skierowana do osób związanych z branżą motoryzacyjną. Polecamy również blokady rozrządu z wieloma elementami zapakowane w poręczne walizki, narzędzia blacharskie i prostowniki. Już dziś złóż zamówienie w oficjalnym salonie producenta marki MSW.

Testery MSW – diagnostyka samochodowa

Testery w sklepie expondo.pl to narzędzia o dużym stopniu uniwersalności (pasują do wielu silników spalinowych i wtrysków takich marek jak Delphi, Denso, Bosch i Siemens), łatwej obsłudze oraz ergonomii. Adaptery znajdują się w wygodnych walizkach umożliwiających zachowanie porządku na stanowisku pracy i wygodny transport. Obsługa testerów została dokładnie opisana w dołączonych instrukcjach.

Dla projektantów narzędzi marki MSW duże znaczenie ma również wygodna eksploatacja. Dlatego właśnie miernik ciśnienia wyposażono w olejoodporny wąż o długim zasięgu. Ergonomiczne rozwiązania zastosowano także w próbniku do wtryskiwaczy. Można posługiwać się nim na dwa sposoby ‒ z użyciem zbiorników z miarką (podłączane wężykami) lub rurek pomiarowych (podłączanych bezpośrednio). Na naszej stronie internetowej jest również dostępna szeroka gama ściągaczy, w tym do wtrysków.

Miernik ciśnienia – precyzja

Narzędzia marki MSW zapewniają wykonywanie pracy w sposób bardzo precyzyjny. Wybrane z nich np. prasy warsztatowe wyposażono w manometr wskazujący dokładny poziom ciśnienia, z jakim działa tłok. Manometr umieszczono również we wskaźniku ciśnienia oleju. Pokazuje on wartość w dwóch jednostkach – barach i psi.

Decydując się na zakup w sklepie expondo.pl, możesz liczyć na profesjonalną obsługę i szybką wysyłkę produktów. Szeroki asortyment pozwala wybrać sprzęt o wysokich parametrach, dobrze dopasowany do Twoich potrzeb. Już dziś sprawdź, co oferujemy klientom, zarówno firmom, jak i osobom prywatnym.