Produkt: EX10250367

|

Model: UNI_BINOCULAR_03

Lornetka - 7x50 - pryzmat Porro

559,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Precyzja - 7-krotne powiększenie i średnica soczewek 50 mm
  • Uniwersalność - typ pryzmatu Porro
  • Wygoda - system centralnego ustawiania ostrości
  • Poręczność - kompaktowy rozmiar
  • Akcesoria - w zestawie praktyczne etui , ściereczka

OPIS PRODUKTU

Lornetka Uniprodo

Lornetka marki Uniprodo to niezawodny atrybut każdego miłośnika wycieczek, podróży i spacerów. Model UNI_BINOCULAR_03 dysponuje 7-krotnym powiększeniem i soczewkami o średnicach 50 mm. Dzięki temu znakomicie nadaje się do obserwacji przyrody, okolicznych krajobrazów, wydarzeń sportowych lub scenicznych.

Lornetka UNI_BINOCULAR_03 – opis

Dobra widoczność przy użyciu sprzętu Uniprodo to zasługa kilku ważnych czynników, takich jak kątowe pole widzenia wynoszące 7,5° i centralny system ostrości w postaci punktu skupienia znajdującego się wewnątrz lornetki. Nie bez znaczenia jest też rodzaj pryzmatu PORRO, dzięki któremu obraz widziany przez obserwatora jest jaśniejszy i lepszej jakości.

Trwałość modelu UNI_BINOCULAR_03 osiągnięto dzięki plastikowej obudowie z gumową powłoką chroniącą przed wstrząsami. Dodatkowo w zestawie znajduje się praktyczne etui do swobodnego przenoszenia i bezpiecznego przechowywania.

Wygoda podczas użytkowania sprzętu Uniprodo wynika z jego rozmiarów. Kompaktowa konstrukcja jest gwarancją mobilności. W miarę potrzeby z lornetki można więc szybko skorzystać. Komfort podczas korzystania to zasługa regulowanego odstępu między okularami.

Prezentowana lornetka to znakomita propozycja dla wszystkich miłośników wycieczek, podróży oraz osób lubiących podziwiać okoliczną przyrodę. Jest lekka, poręczna i bardzo trwała. Wyposażono ją też w podświetlaną skalę. Sprawdź oficjalny salon marki Uniprodo, gdzie atrakcyjne ceny idą w parze z profesjonalną obsługą.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA