(1) Ocena

Produkt: EX10250358

|

Model: UNI_TELESCOPE_07

Teleskop - Ø70 mm - 900 mm - statyw

539,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Precyzja – średnice lustra 70 mm i ogniskowej 900 mm dają powiększenie 45-225x
  • Uniwersalność – teleskop odpowiedni do obserwacji Księżyca i planet
  • Stabilność – bezpieczny aluminiowy statyw z trzema nogami
  • Niewielka waga – tubus wykonany z lekkiego i łatwego w utrzymaniu aluminium
  • Dużo elementów – idealny zestaw startowy z okularami, soczewka Barlowa, soczewkami odwracającymi i odpowiednimi osłonami ochronnymi

OPIS PRODUKTU

Blisko Księżyca z teleskopem dla początkujących i profesjonalistów

Czy to w obserwatorium, na uniwersytecie, czy jako astronom-amator przez okno dachowe, za pomocą teleskopu Uniprodo możesz oglądać gwiazdy. Przeżyj fascynującą przygodę z astronomią w najlepszym wydaniu!

W podróż w kosmos z teleskopem do obserwacji gwiazd

Ustaw statyw oraz okular i ruszaj w kosmos! Ciała niebieskie widoczne przez teleskop są ostre i mają odpowiedni kontrast. Wszystko za sprawą lustra o średnicy 70 mm i ogniskowej 900 mm. W zależności od założonego okularu Księżyc i planety będą 45-225x większe.

Aluminiowy tubus jest lekki i poręczny. Teleskop do obserwacji nieba stoi stabilnie na trzech nogach na dołączonym statywie. Minimalne ruchy, takie jak te wymagane do obserwacji kosmosu, wykonasz za pomocą regulowanej dźwigni obrotowej. Dzięki statywowi o zmiennej wysokości teleskop nadaje się zarówno dla małych jak i dużych obserwatorów gwiazd.

W szerokiej gamie akcesoriów znajdziesz m.in. soczewka Barlowa. Za ich pomocą powiększysz ciała niebieskie w ciągu kilku sekund. W tym celu należy włożyć soczewkę w odpowiednie miejsce przed okularem. Soczewka do prostowania obrazu o powiększeniu 1,5x zapewnia wysokiej jakości widok. Dzięki reflektorom Newtona zaobserwujesz nawet ciemne obiekty, takie jak Księżyc, Jowisz i Saturn. Dołączone 3 okulary zapewniają wyraźny obraz w centrum i na krawędziach pola widzenia.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


2.0

W oparciu o 1 ocenę

01.06.2023

Vypadá nádherně, na měsíc jsem už dohlédl. Ale návod je nedostatečný, systém uchycení dalekohledu je nestabilní, nejde správně vyvážit. Bude to chtít ještě hodně domácího kutilství....