W obniżonej cenie
(1) Ocena

Produkt: EX10250362

|

Model: UNI_TELESCOPE_11

Teleskop Newtona - 1400 mm - lustro Ø150 mm

1049,00 zł 1129,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 1129,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Widoczność – lustro o średnicy 150 mm i ogniskowa o długości 1400 mm
  • Użyteczność – 2 okulary (PL10 mm, PL25 mm) idealne dla początkujących
  • Precyzja – dokładne kierowanie teleskopu dzięki lunecie celowniczej 6x30
  • Akcesoria – profesjonalna soczewka Barlowa i specjalny filtr do obserwacji Księżyca dołączone do zestawu
  • Stabilność – aluminiowy statyw z drążkiem do powolnego i bardzo dokładnego regulowania pozycji teleskopu w pionie

OPIS PRODUKTU

Teleskop obserwacyjny Newtona Uniprodo

Profesjonalny teleskop Newtona marki Uniprodo gwarantuje, że widoczny obraz będzie wyraźny i dobrej jakości zarówno w centrum, jak i na krawędziach pola widzenia. Model UNI_TELESCOPE_11 ma uniwersalne zastosowanie, więc nada się do obserwacji Księżyca czy planet. O praktyczności produktu powinny przekonać się szkoły, uniwersytety i obserwatoria oraz miłośnicy astronomii.

Luneta astronomiczna UNI_TELESCOPE_11 – opis

Doskonała widoczność ciał niebieskich to zasługa lustra o średnicy 150 mm i ogniskowej o długości 1400 mm. Dzięki nim obraz cechuje się perfekcyjną ostrością i kontrastem. Lustro wykonano ze szkła wysokiej jakości idealnego do obserwacji ciał niebieskich. W precyzyjnym skierowaniu sprzętu na dany obiekt pomoże luneta celownicza montowana na obudowę.

Stabilność modelu UNI_TELESCOPE_11 została zagwarantowana przez trójnożny statyw z drążkiem do powolnej i precyzyjnej regulacji wysokości głowicy w zakresie od 900 do 1300 mm. Konstrukcję wykonano z odpornego na korozję aluminium o atrakcyjnym designie. Z kolei do stworzenia tubusu teleskopu wykorzystano stal pokrytą farbą.

Liczne wyposażenie dołączone do zestawu pozwala dostosować reflektor do potrzeb obserwowanego ciała niebieskiego. Razem z produktem otrzymujesz m.in. 2 okulary Plössl (PL10 mm, PL25 mm). Jest to idealny dodatek dla poczatkujących astronomów, ponieważ te akcesoria cechują się uniwersalnym zastosowaniem, a także zapewniają obraz wysokiej jakości. Ponadto w paczce znajdziesz jeszcze filtr księżycowy oraz soczewkę Barlowa.

Obserwuj planety i księżyce z dużą dokładnością za sprawą teleskopu Newtona marki Uniprodo. Dzięki modelowi UNI_TELESCOPE_11 każdy miłośnik kosmosu poczuje się jak profesjonalny astronom. Przekonaj się sam i zamów reflektor w sklepie expondo.pl.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

01.06.2023