(1) Ocena

Produkt: EX10250354

|

Model: UNI_TELESCOPE_03

Teleskop refraktor - Ø70 mm - 400 mm - statyw

389,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Precyzja – średnice soczewki 70 mm i ogniskowa 400 mm dają powiększenie 18-180x
  • Uniwersalność – teleskop odpowiedni do obserwacji Księżyca i planet
  • Stabilność – bezpieczny aluminiowy statyw z trzema nogami i regulacją wysokości
  • Niewielka waga – tubus wykonany z lekkiego i łatwego w utrzymaniu aluminium
  • Dużo elementów – idealny zestaw startowy z okularami, soczewka Barlowa, soczewkami odwracającymi i odpowiednimi osłonami ochronnymi

OPIS PRODUKTU

Blisko Księżyca z teleskopem dla początkujących i profesjonalistów

Czy to w obserwatorium, na uniwersytecie, czy jako astronom-amator przez okno dachowe, za pomocą teleskopu Uniprodo możesz oglądać gwiazdy. Przeżyj fascynującą przygodę z astronomią w najlepszym wydaniu!

W podróż w kosmos z teleskopem do obserwacji gwiazd

Ustaw statyw oraz okular i ruszaj w kosmos! Ciała niebieskie widoczne przez teleskop są ostre i mają odpowiedni kontrast. Wszystko za sprawą soczewki o średnicy 70 mm i ogniskowej 400 mm. W zależności od założonego okularu Księżyc i planety będą 18-180x większe.

Aluminiowy tubus jest lekki i poręczny. Teleskop do obserwacji nieba stoi stabilnie na trzech nogach na dołączonym statywie z regulacją wysokości. Minimalne ruchy, takie jak te wymagane do obserwacji kosmosu, wykonasz za pomocą regulowanej dźwigni obrotowej. Luneta astronomiczna o maksymalnej wysokości 1,48 m idealnie nadaje się również dla małych odkrywców gwiazd.

W szerokiej gamie akcesoriów znajdziesz m.in. soczewki Barlowa. Za ich pomocą powiększysz ciała niebieskie w ciągu kilku sekund. W tym celu należy włożyć soczewkę w odpowiednie miejsce przed okularem. Dzięki refraktorowi zaobserwujesz nawet ciemne obiekty, takie jak Księżyc, Jowisz i Saturn. Dołączone 3 okulary zapewniają wyraźny obraz w centrum i na krawędziach pola widzenia. 

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

01.06.2023

Kedves Eladó! Még az ősszel vettük ezt a készüléket, mert azt írtátok, hogy ez egy kitűnő ajándék kezdőknek meg csillagászoknak meg minden. Végre itt a telihold, és nem jó ez semmire... Ráadásul normális leírás se társult hozzá, hogy tudjuk hogy kell használni meg hogy kell a lencséket egymás után tenni, hogy jobban lássuk a teliholdat a távcsőbe mint szabad szemmel... Nem akarok szitkozódni, de remélem gondoljátok, hogy most hova kívánlak benneteket...