Produkt: EX10260345

|

Model: STAR_DESK_39

Biurko kreślarskie regulowane ze stołkiem - 90 x 60 cm

579,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Regulacja – nachylenie blatu ustawisz w zakresie od 0 do 45°
  • Przestronność – blat o wymiarach 90 x 60 cm zapewnia wystarczająco dużo miejsca nawet na duże rysunki
  • Elastyczność – dzięki regulowanemu kątowi nachylenia blat posłuży zarówno jako stolik kreślarski, jak i biurko
  • Praktyczność – stolik pomocniczy z dwiema szufladami i półką zapewnia porządek na stanowisku pracy
  • Trwałość – wysokiej jakości i solidne materiały oraz precyzyjne wykonanie

OPIS PRODUKTU

Wygodne i dobrze zorganizowane! Biurko kreślarskie Fromm & Starck

Dostosuj biurko kreślarskie Fromm & Starck do swoich potrzeb i dokładnie zmieniaj jego kąt nachylenia. Ponadto mebel oferuje wiele przemyślanych dodatków m.in. stolik pomocniczy z szufladami na długopisy, pędzle i mniejsze przybory. Dzięki przejrzystemu wzornictwu stół do rysowania sprawdzi się jako element wyposażenia biura, a także domu, szkoły i pracowni artystycznej.

Biurko do rysowania z regulacją kąta nachylenia

Popraw warunki pracy z odchylanym biurkiem kreślarskim. Na blacie o wymiarach 90 x 60 cm czysto i profesjonalnie stworzysz rysunki w dużej skali. Sam blat jest szczególnie wytrzymały i ma nośność 60 kg. Wykonany jest z płyty MDF z łatwą w pielęgnacji powłoką PVC. Blat przechylisz w zakresie od 0 do 45°, dzięki czemu ten model jest zarówno klasycznym biurkiem, jak i stołem kreślarskim.

Skorzystaj ze stolika pomocniczego, aby optymalnie zorganizować swoją pracę. Większe przybory do rysowania masz zawsze pod ręką na blacie o wymiarach 40 x 35 cm. Mniejsze, takie jak długopisy, pędzle lub puszki z farbą wygodnie schowasz w trzech szufladach. Stolik boczny jest kompaktowy, a jednocześnie wytrzymały i znosi obciążenia do 15 kg.

Rama biurka kreślarskiego wykonana jest ze stali malowanej proszkowo. Dzięki czemu stanowi bezpieczną podstawę i zapewnia długą żywotność mebla. Oprócz stołu do rysowania zyskujesz też stabilny stołek do siedzenia. Ma szerokie zastosowanie i znosi obciążenie do 90 kg. Nawet amatorzy w krótkim czasie rozstawią to biurko kreślarskie. Niezbędne akcesoria montażowe i instrukcję znajdziesz w zakresie dostawy.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie