Wyposażenie gastronomii

Zainspiruj się blogiem expondo

Oferujemy szeroki zakres produktów, które ułatwiają codzienną pracę. Szukasz wysokojakościowego grilla elektrycznego albo praktycznego stołu roboczego? W sklepie expondo.pl znajdziesz to, czego potrzebujesz. Urządzenia przechodzą wewnętrzne testy jakości, na podstawie których dopuszcza się je do regularnej, komercyjnej eksploatacji. Aby sprzęt gastronomiczny sprostał wymogom profesjonalistów, marka Royal Catering stawia na funkcjonalność i łatwą obsługę. Nie bez znaczenia jest również nowoczesny design.

Specjaliści w zakresie wyposażenia gastronomicznego

Sklep expondo.pl oferuje szeroką gamę rozmaitych produktów umożliwiających przyrządzenie wykwintnych i prostych dań. Nasze artykuły sprawdzą się w codziennej pracy, w praktycznie każdym zakładzie gastronomicznym. Stronę internetową zaprojektowano tak, aby w przystępny i intuicyjny sposób prezentowała meble nierdzewne, akcesoria kuchenne oraz inne artykuły.

Oferujemy m.in. krajalnice do warzyw, gofrownice, naleśnikarki i warniki do wody. Polecamy także maszyny do waty cukrowej i popcornu, które bardzo atrakcyjnym designem przyciągną uwagę klientów. Sprzęt gastronomiczny wykonany jest z wysokiej jakości, trwałych materiałów, co sprawia, że idealnie nadaje się do profesjonalnego wykorzystania. Solidne urządzenia do gastronomii w korzystnych cenach pozwolą dynamicznie rozwinąć działalność w branży HoReCa.

Dzielimy się doświadczeniem, jakością i pasją, które pomagają chefom, kucharzom, kelnerom w ich działalności zawodowej. Wyposażenie kuchni ze sklepu expondo.pl to nowoczesne rozwiązania techniczne służące łatwemu i higienicznemu przygotowaniu różnorodnych potraw.

Profesjonalny sprzęt gastronomiczny Royal Catering

Szukasz idealnego smażalnika do swojej firmy? Expondo.pl oferuje szeroki wybór profesjonalnego sprzętu w jednym miejscu. Dostępne jest tutaj wyposażenie restauracji, kawiarni oraz cukierni. Zakup produktów marki Royal Catering pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Proponowane maszyny gastronomiczne posiadają bardzo praktyczne rozwiązania techniczne, np. zimną strefę we frytownicach. Zapobiega ona przypalaniu kawałków żywności znajdujących się na dnie. Sprzęt kuchenny umożliwia tworzenie potraw na najwyższym kulinarnym poziomie.

Wyposażenie gastronomii od Royal Catering sprawdzi się w dużych kuchniach (m.in. restauracyjnych i hotelowych), ponieważ proponowane artykuły charakteryzują się solidną konstrukcją, a także zastosowaniem wytrzymałych materiałów.

Duże znaczenie ma również wysoka wydajność urządzeń dla gastronomii, która zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dodatkowym powodem, dla którego warto wyposażyć swoją kuchnię w sprzęt od Royal Catering, jest atrakcyjny stosunek jakości do ceny.