Frytownice

Zainspiruj się blogiem expondo

Frytownica gastronomiczna do restauracji, baru, food trucka

Frytownice marki Royal Catering idealnie nadają się do profesjonalnej eksploatacji. Umożliwiają smażenie w głębokim tłuszczu frytek, warzyw, ryb oraz wielu innych produktów spożywczych. W sklepie expondo.pl są dostępne profesjonalne frytownice gastronomiczne o różnych pojemnościach i wielkościach.

Wszystkie modele łączy duża wydajność oraz dbałość o detale. Wysokiej jakości stal szlachetna, która posłużyła do wykonania oferowanych produktów, charakteryzuje się wyjątkowo łatwym czyszczeniem i wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne.

Frytownice przemysłowe wysokiej jakości: oferta w sklepie expondo.pl

Prezentowane w tej kategorii profesjonalne frytownice przemysłowe zaprojektowano specjalnie do regularnego użytkowania w zakładach i lokalach gastronomicznych. Frytownica marki Royal Catering to sprzęt gastronomiczny, który doceniło już wielu właścicieli restauracji, barów szybkiej obsługi, bistr, food trucków oraz innych punktów gastronomicznych. Dlaczego tak się stało?

Wykonanie z wysokojakościowej stali nierdzewnej sprawia, że urządzenia kuchenne wyjątkowo łatwo jest utrzymać w higienicznej czystości. Zastosowany materiał ma bardzo gładką powierzchnię, można z niej szybko usunąć każde zabrudzenie. W wybranych modelach frytownica została wyposażona w kranik odpływowy usprawniający usunięcie zużytego oleju.

Profesjonalna frytownica marki Royal Catering: łatwa w obsłudze i ergonomiczna

Produkty od Royal Catering charakteryzują się łatwością obsługi. Temperaturę wygodnie się reguluje, a wydajne grzałki szybko rozprowadzają ciepło. Profesjonalne frytownice gastronomiczne od Royal Catering mają w zestawie ergonomiczne kosze do frytownic, w których umieszcza się przeznaczone do smażenia składniki. Istnieje także opcja osobnego dokupienia tych elementów.

W sklepie expondo.pl zamówisz frytownice zgodne z Twoimi wymaganiami. Oferta obejmuje modele pojedyncze i podwójne, a także z szafką. Marka Royal Catering podąża za nowoczesnymi rozwiązaniami, dlatego w asortymencie znajduje się również frytownica indukcyjna.

Frytownica elektryczna: zalety

Pośród klasycznych frytownic dostępne są frytownice elektryczne zasilane prądem o napięciu 230 lub 400 V. Część modeli wyposażono w termostat E.G.O. Elektryczne frytownice z termostatem posiadają dodatkowe zabezpieczenie w formie systemu odcinającego zasilanie po wyjęciu głowicy grzewczej. Pozostałe warianty mają termobezpieczniki.

Oferta sklepu expondo.pl obejmuje frytownice gastronomiczne o odmiennej pojemności wlewczej. W wariantach podwójnych ten parametr jest proporcjonalnie większy, np. 2 x 4 litry. Frytownice elektryczne dysponują także wyższą mocą. Wybrane modele wyróżniają się dzięki temu ponadprzeciętną wydajnością.

Urządzenia marki Royal Catering ułatwiają pracę w każdej gastronomicznej kuchni. Oferowane w sklepie expondo wysokiej jakości frytownice gastronomiczne sprawdzą się w efektywnym smażeniu na głębokim tłuszczu frytek, warzyw, ryb oraz innych produktów spożywczych. Łatwe utrzymanie w czystości za sprawą gładkiej stali nierdzewnej pozytywnie wpływa na codzienną eksploatację.

Każda proponowana frytownica, zależnie od parametrów, nadaje się do użytku w rozmaitych punktach zbiorowego żywienia. Sprzęt docenią właściciele restauracji, barów szybkiej obsługi, hoteli, stołówek oraz firm cateringowych.

Zakupy w sklepie expondo.pl to nie tylko praktyczne wyposażenie do profesjonalnego zastosowania. Oferujemy różne formy płatności, fachowe doradztwo oraz serwis (zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny).