Produkt: EX10230214

|

Model: GR-MG64

Maszyna do treningu mięśni dwugłowych ud – 135 kg

7899,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Elastyczność – idealna do studia fitness lub domowej siłowni
  • Praktyczność – podnóżek można dopasować do wielkości stóp
  • Skuteczność – trening całej dolnej partii ciała
  • Wysoka jakość – trwały, wysokogatunkowy materiał
  • Wygoda – komfortowe oparcie na klatkę piersiową

OPIS PRODUKTU

Maszyna do treningu mięśni dwugłowych ud od Gymrex dla Twojej siłowni!

Prowadzisz studio fitness lub chcesz założyć domową siłownię? Aby trenować nogi i całą dolną część ciała, potrzebujesz maszyny do treningu mięśni dwugłowych ud od Gymrex! 100% komfortu, wysokiej jakości materiał i duża elastyczność! Dzięki sprzętowi rozszerzasz swoje możliwości treningowe i inwestujesz w zdrowie, siłę i dobre samopoczucie!

Wysoka jakość i stabilność – maszyna do treningu mięśnia dwugłowego!

Dzięki stali malowanej proszkowo maszyna do treningu mięśnia dwugłowego jest niezwykle stabilna i może wytrzymać maksymalny ciężar do 135 kg. Dzięki temu nadaje się do szerokiej gamy metod treningowych dla sportowców o różnej sile, niezależnie od tego, czy są początkującymi, czy profesjonalistami. Ponadto podnóżek można dostosować do rozmiaru butów użytkownika. Ma także regulację wysokości.

Oparcie klatki piersiowej jest wykonane z pianki wyściełanej skórą PU, dzięki czemu klatkę piersiową można wygodnie oprzeć podczas treningu. Za sprawą stalowej konstrukcji i czarnego koloru maszyna do treningu mięśni dwugłowych ud ma optymalny wygląd pasujący do siłowni i nadaje się do każdego rodzaju studia fitness oraz domowego kącika ćwiczeń. 

DANE TECHNICZNE