W obniżonej cenie

Produkt: EX10230242

|

Model: GR-MG74

Rower stacjonarny - koło zamachowe 1.5 kg - maksymalne obciążenie do 110 kg - LCD

569,00 zł 629,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 629,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Regulacja – indywidualnie ustawiane siodełko i opór pedałowania
  • Wytrzymałość – o nośności do 110 kg i masie koła zamachowego 1.5 kg
  • LCD – duży wyświetlacz z następującymi funkcjami: skanowanie, prędkość, czas, odległość, kalorie
  • Mobilność – dzięki niewielkiej wadze i możliwości złożenia
  • Trwałość – dzięki solidnym materiałom i wysokiej jakości wykonania

OPIS PRODUKTU

Rower stacjonarny z kołem zamachowym o masie 1.5 kg i wyświetlaczem zapewniającym optymalny trening

Trening wytrzymałościowy o każdej porze dnia i nocy, a także przy każdej pogodzie! Z rowerem stacjonarnym Gymrex wzmocnisz układ krążenia, zwiększysz wytrzymałość lub zmniejszysz wagę ciała. Wystarczy 15 minut dziennie, aby wydłużyć oczekiwaną długość życia i być bardziej produktywnym. Przygotuj się do następnego sezonu na rowerze treningowym Gymrex!

Rowerek do ćwiczeń marki Gymrex – Twój partner w sporcie i zdrowiu

Rower treningowy możesz łatwo dostosować do swojego wzrostu, aby zapewnić wysoki poziom komfortu podczas treningu wytrzymałościowego. Siedzisko oferuje zakres regulacji na wysokość od 77 do 85,5 cm w 6 poziomach. Uchwyt na smartfon lub tablet pozwala korzystać z tych urządzeń podczas ćwiczeń, zapewniając rozrywkę. Na dużym i wygodnym siedzisku z łatwością ukończysz długie sesje treningowe na 8 poziomach oporu do wyboru. Wyważone pedały z paskami na stopy, podobnie jak masa koła zamachowego 1.5 kg, zapewniają płynną, wygodną rotację kół i płynny trening.

Aby śledzić trening i postępy, rower domowy ma duży wyświetlacz LCD, na którym łatwo odczytasz prędkość, czas, odległość, kalorie. Dzięki funkcji skanowania wszystkie te wartości są automatycznie wyświetlane naprzemiennie. Po ćwiczeniach szybko odstawisz rower stacjonarny w dowolne miejsce dzięki jego niewielkiej wadze i możliwości złożenia. Równie szybko przygotujesz go z powrotem na następną sesję treningową.

Za sprawą wytrzymałych materiałów rower treningowy jest idealny nie tylko do własnych czterech ścian, ale także uzupełni sprzęt fitness w siłowniach, hotelach lub SPA. Wszystkie elementy nośne są wyjątkowo stabilne, co sprawia, że urządzenie treningowe wytrzymuje obciążenie do 110 kg.

Uwaga: do korzystania z wyświetlacza wymagane są 2 baterie AA.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA