Produkt: EX10230264

|

Model: GR_RS_02

Stojak serwisowy do rowerów - 1000 - 1600 mm - składany - do 25 kg - 2 nogi

389,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Składany – po prostu złóż go i zaoszczędź miejsce podczas przechowywania
  • Stabilność – 2 nogi zapewniają bezpieczne oparcie
  • Przyjazna dla pleców – regulacja wysokości w zakresie 1000 - 1600 mm
  • Wszechstronność – dzięki dużemu zaciskowi 25 - 50 mm nadaje się do wielu ram
  • Trwałość – wykonany z łatwej w utrzymaniu, wytrzymałej stali

OPIS PRODUKTU

Składany stojak serwisowy do rowerów dla każdego, kto uwielbia jeździć na jednośladzie

Często podróżujesz na rowerze? W takim razie pokochasz stojak serwisowy do rowerów od Gymrex. Zamocuj rower w kilku prostych krokach w zacisku 25 - 50 mm. Korpus z regulacją wysokości 1000 - 1600 mm umożliwia pracę w wygodnej pozycji. Dzięki niewielkiej wadze i rozmiarom po złożeniu stojak do naprawy roweru jest idealny do podróży.

Ergonomiczny, stabilny i łatwy w montażu. Twój stojak do naprawy roweru od Gymrex

Uchwyt serwisowy do roweru obciążysz do 25 kg, dzięki czemu zawiesisz każdy jednoślad, bez względu na jego wagę. Solidna stalowa konstrukcja stoi stabilnie na 2 nogach, nawet na nierównych podłogach. Dzięki obrotowemu zaciskowi 360° zamocujesz rower pod dowolnym kątem i łatwo dotrzesz do miejsca wymagającego naprawy.

Miękko wyściełany zacisk montażowy zapobiega zarysowaniom i zapewnia bezpieczne, antypoślizgowe trzymanie. Pozwala to na mocowanie rowerów bez uszkodzenia ich ram czy rysowania lakieru. Zakres dostawy obejmuje drążek mocujący na przednie koło. Dzięki temu kierownica jest prosta i nieruchoma podczas naprawy. Praktyczne mocowanie pasuje do wszystkich standardowych rozmiarów i modeli ram.

Za sprawą systemu szybkiego zwalniania wygodnie przygotujesz stojak serwisowy do każdego zadania. Na półce jest wystarczająco dużo miejsca na najważniejsze narzędzia. Ogólnie rzecz biorąc, stojak do naprawy roweru bardzo szybko ustawisz i złożysz do transportu.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie