(1) Ocena

Produkt: EX10090160

|

Model: HT-FORBES-15

Frezarka do pni - 15 KM

7579,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Duża moc – 4-suwowy silnik benzynowy 15 KM z dwoma paskami napędowymi do wydajnego cięcia z prędkością 3600 obr./min
  • Smukły design – kompaktowa konstrukcja i regulowany uchwyt ułatwiają użytkowanie w ciasnych przestrzeniach
  • Mobilność – duże koła, ergonomiczny uchwyt i silnik benzynowy pozwalają na swobodną obsługę
  • Wydajność – 9 zębów tnących z końcówkami z węglików spiekanych oraz głębokość cięcia pni do 235 mm pod ziemią i 600 mm nad ziemią
  • Wielogodzinne działanie – duży zbiornik paliwa o pojemności 6,5 l i zbiornik oleju 1,1 l umożliwiają nieprzerwaną pracę

OPIS PRODUKTU

Frezarka do pni - 15 KM

Frezarka do pni marki hillvert to praktyczna maszyna pozwalająca szybko, bezpiecznie i efektywnie pozbyć się niechcianych pniaków po ściętych drzewach. Model HT-FORBES-15 doskonale sprawdzi się na placach budowy i podwórkach, na których nie można wykorzystać ciężkiego sprzętu.

Karczownik do pni drzew hillvert – opis

Doskonała wydajność jest zasługą silnika benzynowego z podwójnym napędem pasowym i mocą 15 KM. Dzięki niemu tarcza wyposażona w 9 wytrzymałych zębów w krótkim czasie tnie pniaki na drobne wióry.

Uniwersalne zastosowanie frezarki do pni wynika z możliwości zastosowania maszyny do karp o różnej średnicy. Powinny one wystawać maksymalnie 600 mm i znajdować się pod ziemią na głębokości do 235 mm.

Frezarka do pni marki hillvert doskonale nadaje się pracy na placach budowy, podwórkach, działkach i wszędzie tam, gdzie wycina się drzewa. Model HT-FORBES-15 w krótkim czasie rozwiąże problem z uporczywy pniakami. Przekonaj się sam i złóż zamówienie już dziś!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

01.06.2023

Produit efficace sur petite souche P8t