Przecinarki do glazury

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 18 z 18 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Precyzyjne oraz efektywne przecinarki do glazury znajdujące się w naszej ofercie powstały głównie z myślą o podniesieniu komfortu pracy profesjonalistów z branży remontowo-budowlanej. Sprzęt oznaczony logo marki MSW Motor Technics charakteryzuje się wysoką jakością. Na expondo.pl znajdziesz także inne urządzenia tego producenta: trwałe młoty wyburzeniowe, praktyczne opalarki oraz nowoczesne wiertarki.

Elektryczne przecinarki do glazury

Przecinarki do glazury marki MSW stworzono z myślą o skutecznym i precyzyjnym cięciu na mokro płytek ceramicznych. Niezwykle wytrzymała diamentowa tarcza sprawia, że przetną one nawet grubsze kafelki. Dokładne cięcie gwarantuje możliwość regulacji wartości parametrów (np. pionowego kąta cięcia czy szerokości obrabianej glazury). Duża wydajność to zasługa silnika, który zapewnia optymalną prędkość obrotową.

Modele stołowe dzięki wysokiej długości cięcia oraz dodatkowej powierzchni roboczej w postaci rozkładanych półek nadają się do obróbki kafli o większych gabarytach. Ponadto solidne nogi z plastikowymi zakończeniami są bardzo stabilne. Z kolei kompaktowe i lekkie modele sprawdzą się w użytku domowym ze względu na łatwość przenoszenia oraz przechowywania.

Przecinarki do glazury wysokiej jakości

Maszyny do cięcia płytek od MSW cechują się wysokim stopniem ochrony, co oznacza, że sprzęt eliminuje zagrożenie związane z pyłem powstałym przy obróbce płytek ceramicznych. Metoda przecinania na mokro znacząco redukuje jego ilość. Ponadto woda z pojemnika schładza ostrze w czasie pracy. Nie przedostaje się ona jednak do wnętrza urządzenia, co ogranicza ryzyko awarii.

Poszukujesz niezawodnych, nowoczesnych elektronarzędzi do Twojej firmy budowlanej? Odwiedź expondo.pl! W naszym asortymencie, poza sprzętem MSW Motor Technics, znajdziesz także produkty innych cenionych producentów, m.in. przecinarki plazmowe Stamos Germany czy wciągarki od Steinberg Systems. Wszystkie artykuły zostały wykonane zgodnie z wysokimi standardami jakości. Nie zwlekaj i już teraz zamów w expondo.pl towar z natychmiastową wysyłką!