Gwoździarki

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 8 z 8 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Wydajne gwoździarki dla profesjonalistów i majsterkowiczów w sklepie expondo 

Tradycyjne wbijanie gwoździ za pomocą młotka bywa męczące i uciążliwe. Zwłaszcza, gdy po kilkunastu uderzeniach obuch nagle ześlizguje się z łebka i gwóźdź się wykrzywia. Jak tego uniknąć, a jednocześnie usprawnić pracę? Korzystając z gwoździarek marki MSW

Profesjonalne urządzenia posłużą ci do wydajnego wbijania gwoździ w deski, konstrukcje szkieletowe, a nawet w beton. Dlatego idealnie nadają się do prac budowlanych, remontowych oraz projektów hobbystycznych. Gwoździarki będą więc idealnym dodatkiem do Twojego kompletu narzędzi stolarskich.  

Dlaczego warto kupić gwoździarkę? 

Jeśli się zastanawiasz nad tym, czy gwoździarka jest Ci w ogóle potrzebna, to tutaj znajdziesz odpowiedź na to pytanie. Wszystko tak naprawdę zależy od tego, jak często wbijasz gwoździe w swojej codziennej pracy. Im częściej musisz sięgać po młotek, tym zakup pistoletu na gwoździe ma więcej sensu. Dlaczego? 

Przede wszystkim chodzi o zminimalizowanie Twojego zmęczenia. Nawet kilkunastominutowe machanie młotkiem może spowodować ból ręki i kręgosłupa. Z gwoździarkami otrzymasz ten sam efekt, przy znacznie mniejszym zużyciu własnej energii. 

Kolejnym argumentem jest szybkość pracy. Narzędzia tego typu pozwalają wykonać zadanie o wiele sprawniej. Można to porównać do wkręcania śrub za pomocą wkrętarki. To oczywiste, że zrobisz to szybciej, niż przy użyciu tradycyjnego śrubokręta. 

Warto też wspomnieć o precyzji wbijania. Gwoździarki pneumatyczne i elektryczne zapewniają powtarzalność tak istotną, np. podczas stawiania konstrukcji szkieletowych. Pozwalają nie tylko wbijać gwoździe w równych odległościach, ale i na taką samą głębokość! Jeśli więc zależy Ci na dokładności, to wiesz już, czego potrzebujesz. 

Jak działa gwoździarka pneumatyczna MSW? 

W tej kategorii znajdziesz głównie gwoździarki pneumatyczne, czyli wykorzystujące sprężone powietrze jako źródło energii. Warto dowiedzieć się, jak działają te narzędzia, żeby Twoja decyzja zakupowa była jak najbardziej świadoma. Poza tym później łatwiej będzie Ci obsłużyć pistolet do gwoździ. Jak więc działa taka gwoździarka? 

Jak w każdym narzędziu pneumatycznym do ich obsługi potrzebujesz kompresora powietrza. Zapewni on odpowiednie ciśnienie, bez którego nie ma mowy o wbijaniu gwoździ. Sprężone powietrze za pomocą węża i złączki przesyłane jest do cylindra gwoździarki. Gdy naciśniesz spust, jest ono gwałtownie uwalniane. Powietrze z dużą prędkością wypycha gwóźdź, który jest wbijany w deskę czy beton. Magazynek urządzenia automatycznie podsuwa kolejny gotowy do wystrzelenia. 

Sprężone powietrze zapewnia ogromną moc niezbędną do właściwego funkcjonowania gwoździarek pneumatycznych. Dlatego warto zainwestować w dobry kompresor. Dzięki niemu zasilisz też wiele innych narzędzi np. klucze czy szlifierki

Na co zwrócić uwagę przy zakupie gwoździarki? 

Szukasz gwoździarki do betonu czy dekarskiej, ale nie wiesz, od czego zacząć? Z chęcią Ci pomożemy! Aby dokonać właściwego wyboru, najlepiej zapoznać się z danymi technicznymi urządzeń. To w nich są zawarte informacje, które mówią o wydajności sprzętów. Następnie wystarczy, że porównasz parametry różnych gwoździarek i wybierzesz narzędzia najlepsze dla siebie. Tylko na co zwrócić uwagę? 

  1. Rodzaj zasilania – do dyspozycji masz gwoździarki elektryczne (w tym także akumulatorowe), pneumatyczne i na gaz. 

  1. Przeznaczenie – warto dobrze się zastanowić, do czego będziesz używać narzędzia. Inną budowę ma bowiem gwoździarka do betonu, inną gwoździarka do konstrukcji szkieletowych, a inną gwoździarka mieszana (tzw. zszywaczo-gwoździarka). 

  1. Ciśnienie robocze – w przypadku modeli pneumatycznych należy dopasować tę wartość, do ciśnienia generowanego przez sprężarkę. W przeciwnym razie pistolet nie będzie działał wydajnie. 

  1. Długość gwoździa – poszczególne modele różnią się w zależności od obsługiwanego rodzaju gwoździa. 

  1. Wielkość magazynku – dobra gwoździarka powinna pomieścić przynajmniej kilkaset sztuk gwoździ. 

  1. Regulacja głębokości wbijania – pozwala określić, na jaką głębokość sprzęt ma wbijać. 

  1. Amortyzacja – odrzut podczas użytkowania gwoździarki może być dość nieprzyjemny. Dlatego warto sprawdzić, czy posiada ona odpowiednią amortyzację. 

Porównując poszczególne produkty, sprawdź też, co wchodzi w zakres dostawy. Bardzo przydatne okażą się walizki transportowe. W nich wygodnie przechowasz gwoździarkę po pracy, a także zabierzesz ją ze sobą w każde miejsce. 

Wbijaj wydajnie i dokładnie z gwoździarkami marki MSW! 

Zapomnij o młotku i postaw na gwoździarki marki MSW! Możesz śmiało zaufać temu producentowi, ponieważ przed Tobą zrobiło to już mnóstwo innych osób. Zarówno profesjonaliści, jak i hobbyści docenili narzędzia MSW za ich funkcjonalność i wytrzymałość. Niezależnie od tego, czy wybrali gwoździarki, szlifierki, czy wiertarki, ich zadowolenie zawsze było takie same. Przekonaj się i Ty! 

To za mało? A co powiesz na 3 lata gwarancji na cały asortyment sklepu expondo? Właśnie tyle otrzymasz, robiąc zakupy z nami! Dodatkowo zapewniamy darmowe wysyłki i zwroty, a także 30 dni na rezygnację. Nic tylko korzystać! Nie czekaj i złóż zamówienie w expondo już dziś!