Produkt: EX10090313

|

Model: HT-COSTIGAN-30

Linia kroplująca - 30 m - przyłącze kranowe i złączki

139,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Duży zasięg – rozległe nawadnianie i oszczędność wody do 70% dzięki wężowi o długości 30 m
  • Wszechstronność – linię kropelkową w razie potrzeby przytniesz na wymiar, ułożysz pojedynczo i przedłużysz o dodatkowe węże
  • Solidność – odpowiednia do maksymalnego ciśnienia roboczego 4 bar
  • Uniwersalność – do stosowania w ogrodach, rabatach, szklarniach czy na terenach zielonych
  • Akcesoria – w zestawie znajdziesz różne złączki, przyłącze kranowe i gumowe rękawice

OPIS PRODUKTU

Linia kroplująca do równomiernego podlewania ogrodu

Ten wąż przecieka i to bardzo dobrze. Ponieważ w ten sposób linia kroplująca równomiernie rozprowadza wodę po grządkach. W przypadku wielu rodzajów warzyw, takich jak pomidory czy dynie, zaleca się, aby liście nie były zraszane. Wąż nawadniający hillvert rozprowadza wodę na całej długości bezpośrednio na ziemię. W ten sposób natychmiast dociera ona do korzeni, nie uszkadzając liści.

Wąż kropelkowy wzbogaci Twój ogród

Linia kroplująca do nawadniania ma długość 30 m. Za pomocą złączek dostosujesz ją dokładnie do swojej grządki lub ogrodu. Do dyspozycji masz złącza proste, trójniki i kolanka. Po prostu przetnij wąż w miejscu, w którym chcesz go ułożyć w innym kierunku i wsadź elementy pośrednie jako połączenie. W zależności od liczby złączy i dodatkowych węży dowolnie rozbudujesz swój system nawadniania. Do podłączenia linii do kranu użyj dwóch szybkozłączek znajdujących się w zestawie.

Wąż nawadniający pracuje przy maksymalnym ciśnieniu 4 bar. Osiąga więc przepływ w zakresie 840-1200 l/h. Aby nawadnianie było optymalne, wystarczy, że zmniejszysz ciśnienie do pożądanego poziomu – zredukujesz tak zużycie wody nawet o 70%! Wykonanie z gumy i polietylenu gwarantuje wytrzymałość i elastyczność linii kroplującej. Dzięki temu łatwo ułożysz ją na podłożu, nawet przy dużym ciśnieniu wody. Wąż wykorzystasz m.in. w szklarni, gdzie nie masz zbyt dużo miejsca na rozbudowany system nawadniania.

DANE TECHNICZNE