Produkt: EX10090153

|

Model: HT-COSTIGAN-15X12S01

Linia kroplująca - akcesoria - 15 m

95,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Zasięg – linia kroplująca o długości 15 m
  • Akcesoria – do zestawu dołączono najpotrzebniejsze elementy
  • Solidność – wykonanie z trwałych materiałów
  • Wytrzymałość – maksymalne ciśnienie robocze wynoszące 4 bar
  • Wygoda – rękawice ogrodnicze dostarczane z produktem

OPIS PRODUKTU

Linia kroplująca 15 m hillvert

Linia kroplująca marki hillvert to wygodny produkt służący do podlewania roślin. Za pomocą HT-COSTIGAN-15X12S01 nie tylko nawilżysz glebę, ale oszczędzisz też czas i zmniejszysz zużycie wody. Ze względu na swoje szerokie zastosowanie wąż idealnie nada się zarówno do domowych ogrodów czy działek, jak i profesjonalnych upraw.

Wąż ogrodniczy pocący HT-COSTIGAN-15X12S01 – opis

Doskonały zasięg został zapewniony przez przewód o długości 15 m. Znajdują się w nim tysiące dziurek, przez które przepływa woda. Ląduje ona bezpośrednio na ziemię podlewanego obszaru. Wydajne nawadniane jest możliwe nawet przy bardzo niskim ciśnieniu wody.

Dzięki akcesoriom będziesz w stanie dokładnie rozplanować ułożenie linii kroplującej. Razem z produktem dostarczamy komplet wciskanych korków oraz złączek o różnych kształtach. Ponadto do zestawu dołączyliśmy parę rękawic ogrodowych w rozmiarze L.

Trwała konstrukcja modelu HT-COSTIGAN-15X12S01 została wykonana z mocnej gumy oraz polietylenu. Materiały cechują się dużą odpornością na zagięcia i temperatury w zakresie od -10 do 50°C. Produkt wytrzyma również ciśnienie robocze do 4 bar.

Wysokiej jakości linia kroplująca niemieckiej marki hillvert z pewnością ułatwi opiekę nad roślinami. Model HT-COSTIGAN-15X12S01 to doskonała propozycja dla miłośników ogrodnictwa. Przekonaj się o jego skuteczności już dziś. Czekamy na Twoje zamówienie.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie