Produkt: EX10040515

|

Model: PHY-5ML-7

Lampa kosmetyczna - 5 dpt - 610 lm - 4.8 W

Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Jasność – światło o 610 lm dzięki 45 diodom i mocy 4.8 W
  • Trwałość – za sprawą wysokiej jakości materiałów oraz diod LED o długiej żywotności
  • Profesjonalizm – optymalne powiększenie (2,25 razy) dzięki 5 dpt
  • Praktyczność – natychmiast gotowa do użycia za sprawą szybko zapalających się diod LED oraz osłonie chroniącej przed kurzem
  • Mobilność – dzięki niewielkiej wadze, długiemu kablowi oraz podstawie

OPIS PRODUKTU

Lampa kosmetyczna o 5 dpt zapewnia profesjonalne warunki pracy

Lampa kosmetyczna marki physa to wydajny, energooszczędny i trwały sprzęt do salonów kosmetycznych, makijażu lub tatuażu. Sprawdzi się też w sklepach jubilerskich lub zegarmistrzowskich. Lampa o regulowanej wysokości z asortymentu kosmetycznego physa jest również idealna do majsterkowania, czytania lub filatelistyki.

Lampa bezcieniowa: zdrowie i uroda we właściwym świetle

Znakomite efekty to wynik zarówno umiejętności, jak i doskonałych narzędzi. Lampa powiększająca o mocy 4.8 W zapewnia strumień świetlny 610 lm oraz powiększenie 5 dpt. Sprawdzi się więc we wszystkich pracach, które wymagają dokładności. Jasne białe światło o barwie 6500 K nie męczy oczu podczas długich zadań, a wszystkie kolory są realistyczne. Zapewnia to bardzo duża średnica obiektywu 127 mm. Dzięki zastosowaniu 45 diod LED model ten jest nie tylko gotowy do natychmiastowego użycia, ale także dzięki niskiemu generowaniu ciepła bardzo energooszczędny. Odznacza się też długą żywotnością.

Lampa LED z lupą ma praktyczny stojak z włącznikiem. Wyposażono ją również w przewód zasilający o długości 1,35 m. Lampę kosmetyczną można łatwo ustawić oraz ma optymalną wysokość 41 cm. Specjalna osłona zabezpiecza obiektyw przed kurzem i brudem, dzięki czemu będzie zawsze gotowy do kolejnego zadania.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie