Podgrzewacze do wina

Zainspiruj się blogiem expondo

Podgrzewacze do wina to wielofunkcyjny sprzęt marki Royal Catering, który sprawdzi się w profesjonalnych i domowych kuchniach. Warnik do wina zastosujesz również jako garnek do pasteryzacji słoików. Urządzenia wydajnie podgrzewają żywność, utrzymują ciepło, a także ją gotują. Dysponują szeregiem funkcji optymalizujących i ułatwiających pracę.

Sklep expondo.pl oferuje produkty wykonane z solidnych materiałów, dlatego podgrzewacze do wina wyposażono w stalowe konstrukcje z emaliowanymi zbiornikami lub w całe ze stali szlachetnej. Jeśli jesteś zainteresowany innymi artykułami umożliwiającymi serwowanie gorących napojów, przejdź do kategorii warniki do wody i dyspensery do czekolady.

Podgrzewacz do wina i nie tylko

Co sprawia, że podgrzewacz do wina daje użytkownikowi aż tyle możliwości? Podstawa to jego uniwersalność ‒ łączy funkcje dozownika, urządzenia do pasteryzacji słoików, podgrzewacza i garnka do automatycznego gotowania. Jako warniki do wina sprawdzają się modele wyposażone w kranik odpływowy. Element ten gwarantuje wygodne nalewanie grzańca, a także kawy, herbaty oraz innych napojów do kubków i filiżanek. Podgrzewacze do wina doskonale służą jako garnki do gotowania słoików, ponieważ posiadają specjalną podkładkę. Zdadzą egzamin w przygotowywaniu różnych przetworów, np. dżemów, soków i pikli warzywnych.

Termostaty zapewniają regulację temperatury w standardowym zakresie od 30 do 100°C. Dzięki niej użytkownik może zastosować warnik do lekkiego podgrzania dań (najniższe wartości) i ich automatycznego gotowania (najwyższy poziom temperatury). Kilkudziesięciolitrowa pojemność gwarantuje jednorazowe przygotowanie dużej ilości potrawy lub napoju.

Czym dysponuje garnek do wekowania?

Aby garnek do wekowania był bezpieczny i intuicyjny w obsłudze, powinien mieć praktyczne rozwiązania takie jak te, które wykorzystano w sprzęcie od Royal Catering. Zarówno konstrukcja, jak i ergonomia sprawiają, że eksploatacja garnka do pasteryzacji jest niezwykle prosta.

W modelach oznaczono ograniczenia maksymalnej i minimalnej pojemności. O podgrzewaniu i osiągnięciu wskazanej temperatury informuje lampka kontrolna. Dostępna w wybranych wariantach podgrzewaczy funkcja timer umożliwia ustawienie czasu działania wygodnym pokrętłem. Na bezpieczeństwo użytkowania wpływają ochrona przed przegrzaniem, a także automatyczne wyłącznie, kiedy zbiornik jest pusty (tzw. ochrona przed pracą na sucho). Do wygodnego przenoszenia służą poręczne uchwyty, które nie nagrzewają się.