Nalewaki do piwa

Zainspiruj się blogiem expondo

Jeśli szukasz sprzętu, który pozwoli Ci zaskoczyć przyjaciół podczas domowej imprezy, poznaj nalewaki do piwa oferowane przez markę Royal Catering! Przedstawione produkty łączą w sobie wydajność profesjonalnych urządzeń gastronomicznych, np. urządzeń chłodniczych, i łatwość obsługi idealną dla każdego użytkownika.

Dozownik do piwa nie tylko urozmaici świętowanie urodzin czy innych tego rodzaju uroczystości, ale również pozwoli zachować wysoką jakość trunku. Naboje CO2 umożliwiają utrzymanie optymalnego ciśnienia wewnątrz, co sprawia, że piwo nie narażone na działanie tlenu, tym samym nie wietrzeje. Ponadto dystrybutor zapewnia niską temperaturę serwowanego piwa (standardowy zakres wynosi 2-12°C).

Co powinien mieć dystrybutor do piwa?

Nalewak do piwa podłącza się do beczek (tzw. kegów) o pojemności np. 5 l. Akcesoria dodane do zestawów z dystrybutorami ułatwiają dokładne dopasowanie. Piwo znajdujące się w środku dłużej zachowuje świeżość dzięki podtrzymywaniu ciśnienia. Sprzęt zapewnia także dobranie temperatury zgodnej z gustem gości. Piwo schłodzisz do minimalnej temperatury 2°C. Zależnie od modelu urządzenia wyposażono w wyświetlacz, pokazujący wysokość parametru.

Kranik pozwala wygodnie nalewać piwo do szklanek, pokali lub kufli. Podczas tej czynności bardzo praktyczna okazuje się tacka ociekowa, która zbiera rozlane krople. Projektanci Royal Catering zadbali również o możliwość czyszczenia mechanizmu od wewnątrz. Służą temu akcesoria dołączane do produktów.

Nalewak do piwa i nie tylko

Domowy nalewak do piwa to produkt dla wszystkich, którzy chcą zaserwować swoim przyjaciołom schłodzone piwo beczkowe. W sklepie expondo.pl proponujemy również urządzenia przeznaczone dla miłośników piwa własnego wyrobu – kotły warzelne. Wspomniane artykuły nadają się do wytwarzania piwa różnych gatunków, w tym pszenicznego i ciemnego.

Doskonałym dodatkiem do piwa są frytki. Kiedy zamierzasz podać swoim gościom chrupiącą przekąskę, najlepiej skorzystać z frytownicy beztłuszczowej o pojemności 2,5 l marki bredeco. Do piwa doskonale smakuje również popcorn. Gdy urządzasz np. wieczór filmowy, idealnym urozmaiceniem stanie się maszyna do popcornu w stylu retro. Pamiętaj, że sklep expondo.pl to nie tylko oferta sprzętu dla profesjonalistów z branży HoReCa, ale także praktyczne i wygodne rozwiązania do Twojego domu!