Warniki do wody

Zainspiruj się blogiem expondo

Warnik gastronomiczny do restauracji, bufetu, hotelu

Oferowane warniki gastronomiczne do wody wykonane zostały z wytrzymałej stali szlachetnej. Zastosowany materiał charakteryzuje się gładką powierzchnią, którą czyści się bardzo łatwo i szybko. Dodatkowo istotną cechą inoxu jest jego odporność na korozję, obicia oraz zarysowania.

W ofercie sklepu expondo.pl znajdują się także inne urządzenia ze stali nierdzewnej, w tym profesjonalne wilki do mięsa lub uniwersalne elektryczne krajalnice do warzyw i owoców. Wszystkie produkty Royal Catering są odpowiednio sprawdzane pod względem surowych norm europejskich. Dzięki temu oferowany sprzęt, w tym podgrzewacze do wody, pozostaje sprawny przez długie lata.

Krótko o naszej ofercie warników do wody

W naszym sklepie posiadamy warniki gastronomiczne o różnej pojemności. Taka różnorodność stwarza dogodne możliwości dopasowania modeli Royal Catering do indywidualnych potrzeb. Niezależnie od wielkości, każdy zaparzacz do kawy i herbaty sprawdzi się w profesjonalnej oraz długotrwałej eksploatacji. Urządzenia zdadzą egzamin podczas całonocnego bankietu, intensywnej pracy w restauracji czy chłodnych dni na festynie.

Warnik do wody cechuje prosty design, dzięki czemu wpasuje się niemal w każdy wystrój kuchenny. Dodatkowo charakteryzuje go energooszczędna praca, za sprawą wydajnej grzałki (nawet do 3000 W), która w krótkim czasie doprowadza wodę do wrzenia.

Dla wygody użytkowania warniki elektryczne wyposażone zostały we wskaźnik poziomu napełnienia. Za bezpieczeństwo eksploatacji odpowiada kontrolka informująca o stopniu nagrzania wody. W podobne rozwiązania wyposażone są także inne nasze urządzenia, np. podgrzewacze do hot dogów.

Warniki do wody Royal Catering – szczegóły

W sklepie internetowym expondo.pl znajdują się różne warniki do wody marki Royal Catering. Dostępne są modele o pojemności od 8 do nawet 30 litrów. Wraz ze wzrostem litrażu, podgrzewacze do wody wyposażone są w mocniejsze grzałki (2000 – 3000 W), dzięki czemu niezależnie od wielkości zbiornika, w zaledwie chwilę uzyskuje się wrzątek.

Projektując zaparzacze do herbaty i kawy, wzięliśmy pod uwagę wygodę naszych klientów oraz zwróciliśmy szczególną uwagę na ich wagę. Zastosowanie odpowiednich materiałów pozwoliło zmniejszyć ciężar urządzeń. W połączeniu z bocznymi rączkami warniki do wody można wygodnie przenosić. Największy, 30-litrowy model waży tylko niecałe 5 kg.

Podgrzewacze do wody wyposażone są w wygodny kranik i dopasowaną pokrywę, która utrzymuje ciepło wewnątrz sprzętu oraz zabezpiecza płyn przed zanieczyszczeniami z zewnątrz. Dzięki temu warniki gastronomiczne doskonale sprawdzają się nie tylko podczas wesel i przyjęć na sali, ale również jako wyposażenie festynowych stoisk, namiotów itp.

Przy ich pomocy można szybko przygotować gorącą herbatę, kawę czy zalać zupkę instant. W ofercie Royal Catering znajdują się także inne urządzenia do utrzymywania ciepła dań. W sprzedaży dostępne są m.in. profesjonalne bemary na 1, 2, 3, 4 lub 6 pojemników GN oraz szklane witryny grzewcze.