Produkt: EX10021397

|

Model: S-LS-106

Zasilacz laboratoryjny - 0-60 V - 0-5 A - 300 W - 2 przyciski pamięci

779,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wszechstronność – napięcie DC o wartości 0-60 V i prąd 0-5 A i gniazdo USB 5 V / 2 A
  • Duży wyświetlacz LED – szybkie sprawdzenie wartości prądu i napięcia wyjściowego
  • Bezpieczeństwo – zabezpieczenia przeciążeniowe (OPP), nadprądowe (OCP) i chroniące przed przegrzaniem (OTP)
  • Poręczność – łatwa regulacja dzięki wygodnym pokrętłom
  • Automatyczność – wentylator zapewnia chłodzenie przez regulację temperatury

OPIS PRODUKTU

Więcej napięcia z zasilaczem laboratoryjnym marki Stamos Soldering

Zasilacz laboratoryjny pozwala zasilać zewnętrzne urządzenia prądem stałym oraz indywidualnie ustawić natężenie prądu i napięcie. Zastosowana technologia zapewnia niskie tętnienie i niewielki poziom hałasu. Niezależnie od tego, czy chodzi o profesjonalistów zajmujących się rozwojem, czy o projekt elektroniczny w domu, urządzenie od Stamos Soldering pomoże w realizacji Twojego zadania.

Indywidualne i precyzyjne wartości prądu stałego

Dzięki dużemu wyświetlaczowi LED możesz w każdej chwili łatwo odczytać ustawione wartości. Cyfry są dobrze widoczne nawet w złych warunkach oświetleniowych. Ponadto poszczególne wartości są opatrzone odpowiednimi skrótami jednostek, co oznacza, że w każdej chwili odróżnisz natężenie prądu od napięcia. Jako dodatkowe źródło zasilania zasilacz laboratoryjny ma z przodu port USB o napięciu 5 V / 2 A. Z tyłu znajdziesz port USB-B, który wykorzystasz do wymiany danych.

W zasilaczu laboratoryjnym pożądane wartości prądu wyjściowego ustawisz indywidualnie za pomocą pokręteł. Dzięki nim dokładne ustawisz napięcie wyjściowe 0-60 V oraz natężenie prądu wyjściowego 0-5 A. Wartości skontrolujesz na dużym wyświetlaczu LED. Jeżeli zasilacz pracuje jako źródło napięcia stałego (CV), urządzenie automatycznie przełącza się na pracę ze stałym prądem (CA) po osiągnięciu ustawionego limitu obciążenia. Zapobiega to uszkodzeniu podłączonych urządzeń.

Zasilacz laboratoryjny to urządzenie o wysokim standardzie bezpieczeństwa. Został on wyposażony w zabezpieczenia przeciążeniowe (OPP), nadprądowe (OCP) i chroniące przed przegrzaniem (OTP), które automatycznie uruchamia zintegrowany wentylator zaraz po przekroczeniu maksymalnej temperatury. Taki system ochronny gwarantuje bezpieczną pracę zasilacza, nawet przy intensywnym i długotrwałym użytkowaniu.

Zamawiając zasilacz laboratoryjny Stamos Soldering, otrzymujesz w pełni profesjonalne urządzenie do indywidualnego zasilania prądem stałym różnych urządzeń i wyposażenia zewnętrznego.

Oprogramowanie do pobrania

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie