Produkt: EX10021271

|

Model: S-LS-92

Zasilacz laboratoryjny - 0-60 V - 0-5 A DC - 300 W - 4-cyfrowy wyświetlacz LED

599,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Szerokie zakresy – napięcie DC od 0 do 60 V i prąd od 0 do 5 A
  • 4-cyfrowy wyświetlacz LED – szybkie sprawdzenie prądu i napięcia wyjściowego
  • Bezpieczeństwo – wbudowane zabezpieczenie przed przegrzaniem, przetężeniem i nadmiernym obciążeniem
  • Efektywność – inteligentna kontrola temperatury i automatyczna zmiana ze stałego prądu na stałe napięcie
  • Prostota – przejrzysty panel sterowania z pokrętłem i gniazdem 4 mm

OPIS PRODUKTU

Niezawodny zasilacz laboratoryjny 300 W

Profesjonalny zasilacz laboratoryjny S-LS-92 służy do zasilania urządzeń zewnętrznych prądem stałym, z możliwością indywidualnej regulacji prądu i napięcia. Zasilacz DC został zaprojektowany przede wszystkim do użytku profesjonalnego w sektorze przemysłowym i telekomunikacyjnym, w laboratoriach, warsztatach z urządzeniami elektronicznymi, a także do instytutów badawczych. Technologia liniowa zapewnia niskie tętnienie szczątkowe i niski poziom hałasu.

Wartości są zawsze optymalnie ustawione za sprawą zasilacza warsztatowego od Stamos Soldering

Dzięki dużemu wyświetlaczowi LED możesz w każdej chwili łatwo odczytać ustawione wartości napięcia wyjściowego, prądu i mocy. Cyfry są łatwe do odczytania nawet w złych warunkach oświetleniowych. Ponadto ekran jest opatrzony odpowiednimi skrótami jednostek, dzięki czemu w każdej chwili można wyraźnie rozróżnić natężenie prądu i napięcie.

Przyjazny dla użytkownika zasilacz warsztatowy można bardzo łatwo i wygodnie regulować za pomocą pokręteł. Pozwalają one dokładnie ustawić żądane napięcie od 0 do 60 V  i natężenie prądu od 0 do 5 A. Odpowiednie wartości skontrolujesz na dużym ekranie LED. Jeśli zasilacz laboratoryjny działa jako źródło stałego napięcia (CV), urządzenie automatycznie przełącza się na pracę ze stałym prądem (CA), gdy tylko zostanie osiągnięty ustawiony limit obciążenia. Zapobiega to uszkodzeniu podłączonych urządzeń.

Wybierając zasilacz DC, otrzymujesz urządzenie o wysokim standardzie bezpieczeństwa. Zostało bowiem wyposażone w zabezpieczenie nadprądowe (OCP), zabezpieczenie przed przeciążeniem (OPP) oraz specjalne zabezpieczenie przed przegrzaniem (OTP). Zintegrowany wentylator dostosowuje się do warunków temperaturowych w urządzeniu, zapewniając w ten sposób optymalne chłodzenie. Te środki ostrożności gwarantują bezpieczną pracę zasilacza, nawet przy intensywnym i długotrwałym użytkowaniu. Dodatkowo urządzenie posiada alarm dźwiękowy, który informuje o zagrożeniu.

Antypoślizgowe gumowe nóżki zapewniają bezpieczne ustawienie urządzenia na powierzchni roboczej, a także chronią ją przed niechcianymi zarysowaniami. Dzięki zasilaczowi laboratoryjnemu od Stamos Soldering zyskujesz w pełni profesjonalny sprzęt do indywidualnego zasilania prądem stałym urządzeń zewnętrznych.

DANE TECHNICZNE