(1) Ocena

Produkt: EX10030400

|

Model: SBS-AM-30C

Anemometr - 30 m/s

119,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wybór jednostki pomiaru
  • Zakres od 0,3 do 30 m/s (wynik w czasie rzeczywistym)
  • Mierzenie temp. i jej konwersja
  • Wyświetlacz LCD i podświetlenie
  • Wszechstronne zastosowanie

OPIS PRODUKTU

Anemometr do 30 m/s

Wiatromierz niemieckiej marki Steinberg Systems to uniwersalne urządzenie do pomiaru prędkości wiatru, temperatury (również odczuwalnej) zarówno w zastosowaniu profesjonalnym, jak i prywatnym. Skorzystają z niego osoby uprawiające sporty wodne, zimowe, górskie, a także myśliwi oraz wędkarze. Przyda się również w domu, biurze, szkole oraz innych miejscach, gdzie występuje potrzeba sprawdzenia wentylacji.

Wiatromierz marki Steinberg Systems – opis

Efektywność anemometru pozwoli na pomiar prędkości wiatru w czasie rzeczywistym w kilku jednostkach – m/s, ft/min, km/h, mph, a także w węzłach. Mierzone wartości obejmują zakres od 0,3 do 30 m/s, dzięki czemu możesz używać wiatromierza w zróżnicowanych warunkach. Urządzenie służy również do pomiaru temperatury od -10 do 45°C, a zmiana jednostki z °C na °F odbywa się za pomocą jednego przycisku.

Wygoda korzystania z modelu SBS-AM-30C gwarantowana jest przez jego kompaktowy design. Sprawia on, że można użyć sprzętu z powodzeniem w terenie, np. podczas uprawiania sportu czy wykonywania badania meteorologicznego. Ekran LCD z podświetleniem ułatwia natychmiastowy odczyt zmierzonych wartości niezależnie od warunków oświetleniowych.

Oszczędność urządzenia zapewniono przez zastosowanie baterii AAA jako zasilania. Dwa akumulatory są bardzo łatwo wymienne, a przy tym gwarantują długi czas pracy. Funkcja automatycznego wyłączenia nie pozwoli im się szybko wyładować.

Za wysoką jakość urządzenia marki Steinberg Systems odpowiadają niemieccy inżynierowie, którzy zaprojektowali wiatromierz tak, aby był jak najtrwalszy i wytrzymały. Miernik to idealny sprzęt dla wszystkich osób, które chcą zmierzyć prędkość wiatru i temperaturę otoczenia. Przekonaj się o skuteczności anemometru już teraz!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

01.06.2023

Jeg fandt frem til dette anemometer, og det virker som forventet. Fornuftig pris og levering til privatadressen efter nogle få dage.