Stoły robocze z szafką

Zainspiruj się blogiem expondo

Dostępny w sklepie expondo.pl stół roboczy gastronomiczny z szafką posiada wytrzymałą konstrukcję ze stali nierdzewnej (maksymalne obciążenie w wybranych wariantach wynosi do ponad 100 kg). Jest dzięki temu odporny na uszkodzenia mechaniczne, takie jak np. wgniecenia, otarcia, zarysowania itp. Jego solidność sprawia, że idealnie nadaje się do wieloletniej, regularnej eksploatacji.

Wykorzystany materiał charakteryzuje się łatwością w utrzymaniu higienicznej czystości, tak istotnej w profesjonalnej gastronomii. Marka Royal Catering proponuje produkty ze stali nierdzewnej (np. urządzenia kuchenne) o bardzo gładkiej fakturze. Można je czyścić z użyciem delikatnych detergentów. Do powierzchni m.in. stołów roboczych nie przylegają zabrudzenia. Zastosowana stal jest odporna na działanie soków z warzyw i owoców.

Oferowane meble gastronomiczne sprawdzą się m.in. w restauracjach, firmach cateringowych, stołówkach czy jako wyposażenie baru itp. Nadają się także do innych punktów zbiorowego żywienia, w których potrzeba solidnego sprzętu do higienicznej pracy. Ich ergonomia zapewnia komfortowe przygotowywanie posiłków.

Stoły robocze marki Royal Catering z szafką

Stół roboczy z szafką (w zależności od modelu) posiada półkę o obciążeniu sięgającym kilkudziesięciu kilogramów. Można w niej przechowywać sprzęt kuchenny, artykuły spożywcze, środki czystości itd. Przesuwne drzwi wpływają na oszczędność miejsca w kuchni. Obszerny blat został wykończony rantem zabezpieczającym przed ochlapaniem.

Stół roboczy z szafką – praktyczny i uniwersalny

Nie wiesz, gdzie przechowywać naleśnikarki lub maszyny do hamburgerów? Świetnym rozwiązaniem są stoły robocze z szafką. Zapewniają nie tylko dużą powierzchnię do pracy, ale również do magazynowania np. sprzętu kuchennego. Szafki ścienne ze stali nierdzewnej pozwalają na jeszcze bardziej ekonomiczne wykorzystanie metrażu pomieszczenia.

Meble do gastronomii marki Royal Catering charakteryzują się prostotą w zachowaniu higienicznej czystości. Zarówno wózek kelnerski, regał gastronomiczny, jak i stół roboczy, za sprawą wykonania ze stali nierdzewnej, mają bardzo gładkie powierzchnie. Nie przylega do nich brud, nie wnikają tłuszcze, soki z owoców i warzyw ani inne płyny. Aby usunąć wszelkie zabrudzenia, wystarczy użyć wilgotnej szmatki.

Stal nierdzewna to materiał, który w kuchni nie ma sobie równych. Jest wytrzymały i prosty w czyszczeniu, a dodatkowo charakteryzuje go neutralny, surowy design. Nasi projektanci z Royal Catering wiedzą, że wyposażenie kuchni gastronomicznej służy praktycznym zadaniom, dlatego tworzą sprzęt kuchenny oraz meble ze stali o klasycznym wyglądzie. Sprawdzi się on praktycznie w każdym zakładzie gastronomicznym.

Sklep expondo.pl pozwala urządzić kuchnię m.in. w restauracji, barze szybkiej obsługi, kawiarni, firmie cateringowej, zakładzie masarskim itp. Modele mebli ze stali nierdzewnej (takich jak np. stoły robocze i szafki ścienne) można dopasować pod względem wielkości tak, aby idealnie ze sobą współgrały i tworzyły jednolity zestaw. Marka Royal Catering daje wybór wariantów o różnych wymiarach.