Naleśnikarki

Zainspiruj się blogiem expondo

Prowadzisz punkt małej gastronomii? Jesteś właścicielem kawiarni lub baru mlecznego? Szukasz wydajnego, funkcjonalnego i niedrogiego sprzętu gastronomicznego? Expondo.pl to odpowiednie miejsce dla Ciebie! Marka Royal Catering oferuje bogaty asortyment, z którym wyposażysz praktycznie całe zaplecze kuchenne w swoim lokalu. Zachęcamy również do sprawdzenia naszych podgrzewaczy do hot dogów oraz maszyn do hamburgerów.

Prezentowane naleśnikarki nagrzewają się bardzo szybko. Chwile po włączeniu płyty osiągają ustawioną temperaturę i są gotowe do pracy. Część modeli w zestawie posiada drewnianą szpatułkę. Za jej pomocą równomiernie rozprowadzisz ciasto po całej powierzchni grzewczej. Wystarczy zaledwie moment i już w lokalu rozchodzić się będzie apetyczny zapach smażonych naleśników.

Szybkie smażenie naleśników? Tylko z naszymi naleśnikarkami!

Nasze urządzenia Royal Catering zawsze wyposażamy w innowacyjne technologie, których zadaniem jest ułatwianie pracy. Zarówno maszyny do naleśników, jak i gofrownice Royal Catering posiadają wbudowane termostaty do regulacji temperatury. Dzięki temu możesz szybko przygotowywać chrupiące gofry lub naleśniki – tradycyjne oraz bardzo delikatne na bazie ubitych białek.

Marka Royal Catering jest znana i ceniona przez restauratorów, właścicieli hoteli i firm cateringowych, a także mniejszych przedsiębiorców z branży gastronomicznej. Wszystkie oferowane artykuły, w tym maszyny do naleśników, cechują się budową z wytrzymałych materiałów, funkcjonalnym designem, prostą obsługą oraz atrakcyjnym stosunkiem jakości i ceny.

Najlepsza jakość od Royal Catering

Podczas przygotowywania różnych kulinarnych smakołyków, istotny jest nie tylko dobór odpowiednich składników, ich proporcji i jakości. W przypadku smażenia naleśników czy roztapiania czekolady bardzo ważną rolę w tych procesach gra stała temperatura grzania. Dlatego w naszych urządzeniach takich jak np. maszyny do popcornu oraz podgrzewacze do czekolady wbudowaliśmy innowacyjne termostaty.

Wykorzystanie najnowszych trendów z zakresu technologii sprawia, że praca na naleśnikarce Royal Catering jest lżejsza i przyjemniejsza. Intuicyjna obsługa sprawia, że wystarczy tylko włączyć urządzenie, ustawić odpowiednią temperaturę, rozsmarować masę i cieszyć się zapachem równo smażonych naleśników.

Marka Royal Catering zadbała także o wygodę swoich klientów. W naleśnikarkach gastronomicznych płyty grzewcze pokryte zostały nieprzywierającą warstwą teflonu lub emalii. Dzięki temu ciasto łatwo odchodzi od powierzchni i można je np. sprawnie obrócić na druga stronę. W ten sposób smażysz praktycznie bez oleju – zdrowo i smacznie.

Funkcjonalność i wydajność – to właśnie charakteryzuje nasze naleśnikarki. Grzałki równomiernie rozprowadzają ciepło po całej płycie, zapewniając doskonałe warunki do smażenia. Dzięki maszynie do naleśników Royal Catering przygotowywanie ich jest tak proste i przyjemne, jak same zjadanie.