Prasy do hamburgerów

Zainspiruj się blogiem expondo

Maszyny do hamburgerów od Royal Catering wyróżniają się solidną konstrukcją, wysokogatunkowymi materiałami oraz prostą obsługą. Prasy do burgerów dostępne są w różnych rozmiarach. Pomagają uformować równe, okrągłe kotlety z mięsa mielonego (wołowego, wieprzowego, drobiowego, a nawet rybnego).

Mogą być również wykorzystywane do przygotowywania kotletów warzywnych. Urządzenia grzewcze oraz akcesoria gastronomiczne, takie jak oferowane maszyny, znacznie usprawniają pracę w profesjonalnych kuchniach. Są szczególnie przydatne w punktach małej i dużej gastronomii.

Higieniczna czystość dzięki stali szlachetnej

Profesjonalne maszyny do hamburgerów od Royal Catering pozwalają w krótkim czasie uformować okrągłe mięsne, rybne lub warzywne kotlety. Zdadzą egzamin w miejscach związanych z branżą HoReCa – restauracjach, bistrach, bufetach.

Oferowana prasa do burgerów polecana jest również jako wyposażenie barów, imbisów, food trucków itp. Sprzęt zwiększa wydajność i usprawnia pracę. Zajmuje niewiele miejsca, co ma szczególne znaczenie w kuchniach o mniejszym metrażu.

Gastronomiczna maszyna do hamburgerów, wraz z takimi produktami jak wilki do mięsa, krajalnice do warzyw i owoców czy opiekacze Salamander, tworzy kompleksowe wyposażenie restauracji, w których serwuje się klasyczne burgery. Wszystkie wymienione urządzenia kuchenne charakteryzują się wytrzymałością i ergonomią.

Sprzęt, sygnowany logiem Royal Catering, wykonany został z najwyższej jakości materiałów. Anodowane aluminium oraz stal szlachetna, wykorzystane w profesjonalnej prasie do burgerów, odporne są na korozję, a także uszkodzenia mechaniczne typu obicia, wgniecenia, zarysowania.

Maszyna posiada praktyczny pojemnik na papierowe krążki (do nabycia również na expondo.pl) oraz 4 gumowe, antypoślizgowe nóżki. Jej obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna. Farsz wystarczy położyć na prasie i lekko docisnąć ergonomiczną dźwignię.

Decydując się na sprzęt gastronomiczny Royal Catering, zyskujesz pewność, że za każdym razem otrzymasz równe, idealnie okrągłe kotlety. Profesjonalna prasa do burgerów to wyposażenie kuchni, które nie tylko usprawni pracę, ale także podniesie jej komfort.

Maszyna do hamburgerów – perfekcyjny efekt, łatwe czyszczenie

Jeśli chcesz przygotować perfekcyjne burgery na większą skalę (np. w restauracji, imbisie, food trucku i innych punktach małej gastronomii), powinieneś zaopatrzyć się w profesjonalne urządzenia kuchenne.

Pomocna będzie krajalnica elektryczna do warzyw i owoców, jednak podstawą jest oczywiście maszyna do hamburgerów oraz wilk do mięsa. Ważne, żeby sprzęt były solidny i niezawodny. Koniecznie musi być wykonany z materiałów spełniających normy HACCP. Warto także zwrócić uwagę na stosunek jakości do ceny.

Zbyt wysokie wymagania? Nie dla urządzeń Royal Catering. Oferowana maszyna do hamburgerów powstała z wytrzymałego, anodowanego aluminium, a wszystkie części mające kontakt z żywnością – z wysokojakościowej stali szlachetnej. Dzięki kompaktowej konstrukcji prasa do burgerów zajmuje mało miejsca, dlatego sprawdzi się również jako wyposażenie niewielkich kuchni.

Formierka do hamburgerów posiada podajnik na papierowe krążki (w zestawie) zwiększające higienę podczas przygotowywania kotletów (oddzielają masę od powierzchni urządzenia). Praska do hamburgerów osadzona została na 4 antypoślizgowych nóżkach. Wyposażono ją w prosty mechanizm dźwigni, który działa płynnie i nie wymaga wiele wysiłku (wystarczy lekko nacisnąć uchwyt).

Uformowane kotlety można od razu poddawać dalszej obróbce, np. na grillach kontaktowych, gazowych lub tradycyjnych. Maszyna do hamburgerów to praktyczne wyposażenie gastronomii. Bez wątpienia docenią je osoby zawodowo związane z branżą, jak i te, dla których gotowanie jest sposobem na spędzenie wolnego czasu.