Szafki ze stali nierdzewnej

Zainspiruj się blogiem expondo

Szafki ze stali nierdzewnej

Stal nierdzewna to obecnie standardowy materiał, z którego produkuje się wyposażenie kuchni gastronomicznych. Jednym z jego najpowszechniej używanych elementów jest szafka ze stali nierdzewnej. Umożliwia wygodne przechowywanie sprzętu kuchennego, akcesoriów i składników potraw. W sklepie expondo.pl znajdziesz trzy rodzaje szafek sprawdzonej marki Royal Catering:

  • szafki wiszące ze stali nierdzewnej,

  • szafy gastronomiczne ze stali nierdzewnej stojące,

  • stoły robocze z szafką.

Wykonanie ze stali nierdzewnej gwarantuje spełnienie wymogów zgodnych z normami HACCP (ang. Hazard Analysis and Critical Control Points). Dzięki temu szafki z nierdzewki sprawdzają się w każdej kuchni branży HoReCa.

Dlaczego warto kupić szafkę ze stali nierdzewnej?

Funkcjonalność szafek koresponduje z ich atrakcyjnym designem. Stal nierdzewna charakteryzuje się bowiem efektownym wyglądem. Jest odporna na korozję, uszkodzenia mechaniczne (np. zarysowania) i długo zachowuje połysk. Gładką, polerowaną powierzchnię łatwo utrzymasz w higienicznej czystości. Nie przywierają do niej zabrudzenia. Wygodnie ją umyjesz za pomocą łagodnego detergentu. Dokładnie z tego samego powodu ceni się stoły ze stali nierdzewnej.

Która szafka ze stali nierdzewnej będzie najlepsza dla Ciebie?

Wiesz już, że szafki nierdzewne to mebele niezastąpione w Twojej kuchni. Niezależnie od tego, czy chcesz prowadzić restaurację, firmę cateringową, bar z przekąskami, czy kawiarnię. Tylko którą szafkę wybrać? Nasz krótki poradnik zakupowy podpowie Ci, na co przede wszystkim musisz zwrócić uwagę. Kluczowe kwestie stanowią:

  1. Rodzaj stojący lub wiszący – określa podstawową kwestię: czy szafka ma wisieć na ścianie, czy stać na podłodze. Wybór wiąże się przede wszystkim z metrażem. Jeśli dysponujesz dużą kuchnią, to oprócz szafki ze zlewem możesz ustawić również stojące szafy gastronomiczne. W przypadku niewielkiej przestrzeni lepszym rozwiązaniem okażą się szafki ze stali nierdzewnej wiszące. Wykorzystanie ścian pozwoli Ci sprytnie ją zagospodarować.

  1. Wymiary – to kolejna cecha, która wiąże się z metrażem. Przed wyborem konkretnego modelu koniecznie musisz zmierzyć powierzchnię, na której ma znaleźć się szafka ze stali nierdzewnej. Pamiętaj, że oprócz niej masz także szafki na naczynia i inne meble. Wszystko musi do siebie pasować pod względem wymiarów.

  1. Obciążenie – określa, jak ciężkie mogą być przedmioty schowane w środku. Modele zawieszane mają zwykle udźwig wynoszący kilkadziesiąt kilogramów. Z kolei w stołach roboczych z szafką przechowasz ciężar nawet kilkuset kilogramów.

  1. Rodzaj drzwi – otwierane lub przesuwne – także wiąże się z zagospodarowaniem miejsca. Marka Royal Catering oferuje modele z drzwiami przesuwnymi. Dlaczego? Taka konstrukcja pozwala zaoszczędzić przestrzeń i ustawić mebel np. w wąskiej kuchni. Prowadnice na rolkach pracują cicho i pewnie. Zasuwy szczelnie się domykają. Bardzo dobrze więc chronią umieszczone w środku naczynia, pojemniki GN i inne sprzęty przed kurzem. Zabezpieczają również przed światłem słonecznym artykuły spożywcze.

Solidne szafki ze stali nierdzewnej od Royal Catering

Wszystkie oferowane w expondo.pl sprzęty i urządzenia przechodzą szereg kompleksowych testów. Dzięki temu otrzymujesz gwarancję nabycia produktu najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie. Szafy ze stali nierdzewnej od Royal Catering posiadają solidną budowę oraz przesuwne drzwi.

Ta konstrukcja pozwala na zaoszczędzenie przestrzeni i ustawienie mebla np. w wąskiej kuchni lub miejscu, gdzie często się przechodzi. Prowadnice na rolkach pracują cicho i pewnie. Zasuwy szczelnie się domykają, więc bardzo dobrze chronią umieszczone w środku naczynia, sztućce, pojemniki gastronomiczne itp. przed kurzem, a artykuły spożywcze przed światłem słonecznym.

Regulowane nóżki pozwalają na dostosowanie wysokości szafki w zależności do potrzeb użytkowników oraz pomagają wypoziomować mebel w przypadku np. nierównej podłogi. Szafki od Royal Catering są sprzętami przeznaczonymi do codziennego użytku w profesjonalnej kuchni: w stołówce, restauracji, hotelu oraz w firmie cateringowej lub zakładzie przetwórstwa mięsnego, gdzie kluczowe są ład i higiena.

Wybierz szafę ze stali nierdzewnej marki Royal Catering w sklepie expondo.pl

Jak widzisz, wybór szafki ze stali nierdzewnej nie jest trudny, ale wymaga przemyślenia. Sklep expondo.pl oferuje szeroką gamę różnego typu modeli, o różnych wymiarach i udźwigu. Tym, co je łączy, jest wysoka jakość materiału wykonania – stali nierdzewnej.

Zapewnia ona naszym produktom długą żywotność i niezawodność. Za sprawą biologicznej neutralności doskonale nadaje się do kontaktu z żywnością, tak jak np. w przypadku bemarów. Jej gładka powierzchnia sprawia, że z łatwością usuniesz wszystkie zabrudzenia, m.in. z soków i tłuszczu.

Zakupy w naszym sklepie to nie tylko bogaty asortyment, ale też dodatkowe korzyści! Na każdy kupiony w expondo.pl produkt otrzymujesz 3-letnią gwarancję. Koszty wysyłki bierzemy na siebie. Jeśli jednak z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, masz aż 30 dni na rezygnację i bezpłatny zwrot. Czekamy na Twoje zamówienie!