Szafki ze stali nierdzewnej

1 - 24 z 37 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!
1 od 2

W expondo.pl znajdziesz szeroki wybór szafek ze stali nierdzewnej, które zaprojektowano w celu zapewnienia właściwego przechowywania sprzętów gastronomicznych oraz żywności. Na półkach z powodzeniem zmieści się naleśnikarka, gofrownica, czy wilk do mięsa. Wykonanie ze stali nierdzewnej gwarantuje spełnienie wymogów zgodnych z normami HACCP (ang. Hazard Analysis and Critical Control Points). Oferowane meble kuchenne odpowiednie są zatem do przechowywania artykułów spożywczych – od chwilowego trzymania warzyw i owoców po długie magazynowanie przypraw, suchej żywności i napojów. Szafki ze stali nierdzewnej to meble sprawdzające się w każdej kuchni branży HoReCa.

Szafki ze stali nierdzewnej w atrakcyjnej cenie

Funkcjonalność prezentowanych szafek koresponduje z ich atrakcyjnym designem. Stal szlachetna, z której wykonano szafki, charakteryzuje się efektownym wyglądem. Jest odporna na korozję, uszkodzenia mechaniczne (np. zarysowania) i długo zachowuje połysk. Gładką, polerowaną powierzchnię łatwo utrzymać w higienicznej czystości. Nie przywierają do niej zabrudzenia oraz prosto ją umyć za pomocą łagodnego detergentu.

Solidne szafki ze stali nierdzewnej od Royal Catering

Wszystkie oferowane w expondo.pl sprzęty i urządzenia przechodzą szereg kompleksowych testów. Dzięki temu otrzymujesz gwarancję nabycia produktu najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie. Szafki ze stali nierdzewnej od Royal Catering posiadają solidną budowę oraz przesuwne drzwi.

Ta konstrukcja pozwala na zaoszczędzenie przestrzeni i ustawienie mebla np. w wąskiej kuchni lub miejscu, gdzie często się przechodzi. Prowadnice na rolkach pracują cicho i pewnie. Zasuwy szczelnie się domykają, więc bardzo dobrze chronią umieszczone w środku naczynia, sztućce, pojemniki gastronomiczne itp. przed kurzem, a artykuły spożywcze przed światłem słonecznym.

Regulowane nóżki pozwalają na dostosowanie wysokości szafki w zależności do potrzeb użytkowników oraz pomagają wypoziomować mebel w przypadku np. nierównej podłogi. Szafki od Royal Catering są sprzętami przeznaczonymi do codziennego użytku w profesjonalnej kuchni: w stołówce, restauracji, hotelu oraz w firmie cateringowej lub zakładzie przetwórstwa mięsnego, gdzie kluczowe są ład i higiena.