Pojemniki na żywność

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 12 z 12 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Pojemnik na produkty sypkie to niezbędny sprzęt w każdej firmie gastronomicznej. Posłuży do wygodnego i higienicznego przechowywania składników takich jak mąka, ryż, kasza czy cukier w restauracjach, stołówkach, barach, a także hotelach i firmach cateringowych. Docenią go w codziennej pracy również piekarze i cukiernicy.

Marka Royal Catering oferuje pojemniki na żywność sypką o różnej wielkości. Sprzęt mieszczący np. 47 czy 102 l idealnie sprawdzi się w profesjonalnej działalności. W naszym sklepie wybierzesz model zgodny ze swoimi potrzebami. Znajdziesz w nim również przeznaczone do gotowych potraw i dodatków pojemniki GN oraz praktyczne w każdej kuchni pojemniki na sztućce.

Jakie zalety ma pojemnik na produkty sypkie?

Duże pojemniki na mąkę, cukier, bułkę tartą, ryż czy kaszę sprawdzają się podczas przygotowywania posiłków na skalę przemysłową. Pozwalają mieć wystarczający zapas danego składnika na dłuższy czas. Zależnie od rodzaju przechowywanego produktu sprzęt mieści jego różną ilość. Przykładowo w pojemniku o wielkości 81 l przechowasz 77 kg cukru lub 63 kg mąki.

Każdy pojemnik na artykuły sypkie dostępny w sklepie expondo.pl został wyposażony w wygodną pokrywkę. Wybrane modele dysponują przesuwaną pokrywką, która sprawia, że pojemnik można umieścić np. pod blatem stołu. Rozwiązanie zapewnia oszczędność miejsca w kuchni. Część wariantów ma pokrywkę na zawiasach. Ich przezroczysty materiał pozwala wygodnie sprawdzić zawartość. Pojemniki posiadające kółka z hamulcami wyróżniają się dużą mobilnością.

Pojemniki na sypkie produkty – jakość i funkcjonalność

Pojemniki na żywność sypką marki Royal Catering wyprodukowano z solidnych tworzyw: poliwęglanu i polipropylenu. Dzięki dużym pojemnościom np. 81 lub 102 l doskonale sprawdzą się w gastronomii oraz branżach piekarniczej i cukierniczej. Charakteryzują się prostym, neutralnym designem. Do zestawów dołączono szufelkę do wygodnego i szybkiego nabierania zawartości.