(2) Opinie

Produkt: EX10250479

|

Model: UNI_HEATER_05

Grzejnik na podczerwień - tarasowy - 2000 W

429,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – element grzewczy na podczerwień szybko zapewni pożądaną temperaturę
  • Praktyczność – poziomy grzania można ustawić za pomocą pilota
  • Regulacja – trzy poziomy grzania, moc 750 / 1500 / 2000 W
  • Elastyczność – łatwe nakierowanie strumienia ciepła w zależności od potrzeb
  • Akcesoria – w zestawie zawieszka do montażu na ścianie

OPIS PRODUKTU

Grzejnik na podczerwień - tarasowy - 2000 W - pilot

Praktyczny grzejnik na podczerwień marki Uniprodo sprawdzi się w ogrodzie, na tarasie, balkonie itp. Model UNI_HEATER_05 będzie odpowiedni także do ogrzania chłodnego biura, warsztatu czy garażu. Urządzenie odznacza się kompaktową, łatwą do zawieszenia konstrukcją. Ponadto nie emituje hałasu.

Promiennik podczerwieni na taras UNI_HEATER_05 – opis

Efektywny promiennik podczerwieni doskonale ogrzewa powietrze oraz przedmioty umieszczone w zasięgu jego głowicy. Użytkownik dostosuje moc sprzętu w zależności od potrzeb (750 / 1500 / 2000 W). Do ustawienia parametru służy zdalny pilot.

Solidność sprzętu stanowi jego ważną zaletę. Wodoodporność (stopień ochrony IP34) sprawia, że promiennik doskonale znosi użytkowanie na zewnątrz pomieszczeń.

Szukasz wydajnego i łatwego w obsłudze promiennika podczerwieni? Model UNI_HEATER_05 zapewni miłe ciepło podczas wieczornej imprezy na tarasie, a także pozwoli dogrzać warsztat lub garaż. Zamów go z dostawą pod wskazany adres!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


3.0

W oparciu o 2 opinii

01.06.2023

Korzystam z tego promiennika od 2019 roku. Brak objawów starzenia, nadal wygląda i działa jak nowy. Mała wada to działanie pilota. Nie zawsze trafia w czujnik, który znajduje się za metalową siatką.

01.06.2023

Sähköt päällä noin 5 sekuntia, jonka jälkeen lämmittimen sisällä oleva lämmitysputki alkoi sulamaan ja meni poikki. Tuloksena sankka savu ja käry. Yhteydenottolomakkeeseen laitoin kaikki tilaustiedot, mutta sen jälkeen sähköpostissa kysyttiin tilaustiedot uudelleen. Positiivista oli oli että rahat palautettiin heti. Vielä en tiedä pitääkö viallinen palauttaa.