Wałki odbioru mocy (WOM)

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 19 z 19 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Wałki odbioru mocy (WOM) – oferta sklepu Expondo.pl

Sklep internetowy Expondo.pl oferuje praktyczne wałki odbioru mocy polskiego producenta AMA. Są to akcesoria do traktora o cenionych parametrach. Posiadają znormalizowane połączenie 1 3/8" z 6 zębami, dzięki czemu podłączysz je do większości popularnych pojazdów. W zależności od potrzeb wybierz wałek o odpowiadającej Tobie długości oraz właściwym momencie obrotowym.

W naszej ofercie znajdują się wałki WOM o momencie od 270 do 830 Nm. Wszystkie wałki zrobiono z solidnych i wytrzymałych materiałów – stali oraz wysokojakościowego tworzywa sztucznego. Dzięki temu odporne są na działanie niesprzyjających czynników pogodowych oraz uszkodzenia mechaniczne.

Każdy wałek ma również specjalny łańcuch, który zapobiega obracaniu się osłony. Przekłada się to zatem na bezpieczeństwo obsługi.

Do czego służy wałek odbioru mocy?

Użyteczne wałki WOM stanowią element, dzięki któremu możliwe jest podłączenie specjalistycznego sprzętu do ciągnika, ciężarówki bądź pojazdów użytkowych. Znajdą zastosowanie zarówno w rolnictwie, sadownictwie, jak i pracach leśnych czy budowalnych. Sprawdzą się zwłaszcza, jeżeli musisz obsługiwać prasy do siana lub słomy, opryskiwacze polowe, rozsiewacze nawozu, wciągarki leśne, łuparki, betoniarki oraz rozmaity sprzęt ogrodowy.