Podnośniki samochodowe

Zainspiruj się blogiem expondo

Podczas naprawy auta nierzadko trzeba je podnieść, żeby dokładnie skontrolować wszystkie jego elementy. W tym zadaniu pomogą Ci podnośniki samochodowe marki MSW, które przystosowano do obsługi różnych pojazdów. Podczas projektowania tych produktów wzięto pod uwagę zapotrzebowanie na sprzęt o znaczącej wytrzymałości gwarantującej wieloletnie użytkowanie, a także bezpieczeństwo podczas pracy. Niezależnie od tego, czy prowadzisz warsztat samochodowy, czy szukasz lewarka do prywatnego użytku, w sklepie expondo.pl znajdziesz to, czego potrzebujesz.

W tej kategorii, poza podnośnikami obsługiwanymi ręcznie lub pneumatycznie, oferujemy też wózki do pojazdów umożliwiające przemieszczanie aut bez konieczności uruchamiania silnika. Wszystkie urządzenia charakteryzują się wysokiej jakości wykonaniem oraz ceną, która zadowoli każdego. Sprawdź sam i wybierz sprzęt do swojego warsztatu.

Podnośniki pneumatyczne i ręczne do samochodów

Wytrzymały lewarek samochodowy potrafi znacząco ułatwić naprawę pojazdu czy wymianę kół. Przy wyborze podnośnika dla siebie zwróć uwagę na to, jaka jest jego nośność oraz czy obsługuje się go ręcznie, czy z wykorzystaniem sprężonego powietrza. Dostępne urządzenie pneumatyczne marki MSW to praktyczne rozwiązanie, które pozwoli na oszczędzenie siły, a także czasu. Wystarczy podpiąć je do sprężarki, by móc korzystać z pełni możliwości podnośnika. Dzięki swojej przemyślanej konstrukcji oraz wykonaniu ze stali sprzęt jest w stanie znieść obciążenie do 18 ton! W sytuacji, gdy nie dysponujesz kompresorem do sprężonego powietrza, możesz używać podnośnika ręcznie. W tym celu dołączono specjalną wajchę służącą do korzystania z mechanizmu unoszącego pojazd.

W tej kategorii znajdziesz również lewarki obsługiwanie wyłącznie manualnie. Wśród nich jest m.in. sprzęt do krótkotrwałego podnoszenia przodu, tyłu, a nawet całego samochodu. Za sprawą regulowanej szerokości podjazd z łatwością przystosujesz do różnego rozstawu kół. Sprawne unoszenie to zasługa prostej w obsłudze korby. Po osiągnięciu pożądanej wysokości możesz podłożyć podpory, aby zapewnić stabilność. O praktyczności konstrukcji świadczy specjalne rozwiązanie sprawiające, że po przekroczeniu maksymalnej wagi uszkodzony zostanie wyłącznie łatwy w wymianie sworzeń. Zminimalizuje to koszty wynikające z użytkowania i naprawy podnośnika, co pozwoli na korzystanie ze sprzętu przez wiele lat.

Praktyczne wózki do przemieszczania samochodów

Przemieszczanie auta w trakcie naprawy często jest zadaniem niemożliwym do zrealizowania, np. ze względu na niesprawny silnik. Jednak często istnieje potrzeba przetransportowania go w inne miejsce w warsztacie. W tym celu marka MSW stworzyła funkcjonalne wózki do pojazdów. Ich solidna konstrukcja zniesie ciężar samochodu, a praktyczne skrętne kółka pozwolą na wygodne przewożenie całości. Wbudowane hamulce zapobiegają niekontrolowanemu odjechaniu wózków. Dostępny jest również wariant z funkcją podnośnika hydraulicznego. Z jego pomocą uniesiesz auto, jakbyś korzystał z tradycyjnego lewarka. Kompaktowy rozmiar produktów sprawia, że nie zajmują one wiele miejsca, co wpływa na wygodne przechowywanie, gdy nie są akurat potrzebne.

Szukasz użytecznego sprzętu do swojego warsztatu, z którym naprawisz silnik czy wymienisz koła samochodu? Wybierz podnośniki i wózki do różnych pojazdów marki MSW! Sprawdź też ofertę sklepu expondo.pl na specjalistyczne ściągacze do łożysk, a także na urządzenia do zakładu wulkanizacyjnego. Nie czekaj, złóż zamówienie już dzisiaj!