Wciągarki łańcuchowe elektryczne

Zainspiruj się blogiem expondo

Marka MSW Motor Technics od wielu lat cieszy się uznaniem wśród profesjonalistów różnych branż. Urządzenie wychodzące spod jej skrzydeł charakteryzują się solidnością, dbałością o szczegóły, starannym wykonaniem oraz ergonomicznymi rozwiązaniami. MSW i Steinberg Systems oferują nie tylko trwałe elektronarzędzia, np. młoty wyburzeniowe, szlifierki czy noże do styropianu, ale również szeroką gamę urządzeń służących do podnoszenia ciężkich przedmiotów.

Asortyment sklepu expondo.pl obejmuje wciągarki linowe (z suwnicą lub bez) oraz łańcuchowe – ręczne i z napędem elektrycznym. Niezależnie od rodzaju sprzętu każdy model charakteryzuje się bezpieczeństwem eksploatacji oraz dużym udźwigiem (sięgającym kilku ton). Jeśli w swojej firmie potrzebujesz maszyny, która podniesie ceownik, worek zboża lub cementu, dużą paczkę, to trafiłeś idealnie!

Wciągarka łańcuchowa elektryczna marki MSW

Wciągarka łańcuchowa elektryczna jest jednym z wielu dostępnych na stronie internetowej expondo.pl urządzeń przeznaczonych do regularnej eksploatacji w magazynach, warsztatach, fabrykach, i przeładowniach. Tego typu wciągniki zaopatrzono w silnik elektryczny pozwalający lżej pracować (w porównaniu z ręcznymi wciągarkami łańcuchowymi) oraz wytrzymały łańcuch ze stali. Starannie zaprojektowana konstrukcja zapewnia wygodne i wydajne użytkowanie.

Czym charakteryzuje się dobry wciągnik?

Podczas pracy z ciężkimi przedmiotami kluczową kwestią jest bezpieczeństwo. Z tego właśnie powodu projektanci MSW dołożyli wszelkich starań, aby stworzyć sprzęt niezawodny. Wciągarka łańcuchowa elektryczna z serii PROLIFTOR została wyposażona w wiele rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo eksploatacji.

Sprzęgło poślizgowe chroni przed przeciążeniami. Utrzymaniu ładunku bez zasilania służy układ hamulcowy. Wyłącznik krańcowy sprawia, że wciągarka zatrzyma się podczas maksymalnego opuszczenia i podniesienia przedmiotu. Poszczególne warianty mogą różnić się budową oraz zastosowanymi rozwiązaniami.

Oprócz bezpieczeństwa duże znaczenie ma ergonomia. Wybierając wciągarkę łańcuchową elektryczną, należy zwrócić uwagę na to, czy hak do zawieszania ciężaru jest obrotowy. Można wtedy mieć dostęp do podnoszonego towaru z każdej strony. Spore udogodnienie stanowi także sterowanie pilotem.

Marka MSW proponuje produkty wysokiej jakości w korzystnej cenie. Wchodząc na stronę expondo.pl masz pewność wyboru solidnych maszyn o różnych parametrach, które dopasujesz do swoich potrzeb. Jeśli szukasz profesjonalnego sprzętu, odwiedź koniecznie także inne kategorie!