Wciągarki z suwnicą elektryczną

Zainspiruj się blogiem expondo

Jeśli chcesz bezpiecznie podnosić/opuszczać ciężkie ładunki w fabryce, magazynie, przeładowni czy warsztacie, trafiłeś w dobre miejsce. W sklepie expondo.pl znajdziesz urządzenia znanych i cenionych marek, takich jak Steinberg Systems (producent profesjonalnych wag) czy MSW (dostawca solidnych elektronarzędzi). To właśnie spod skrzydeł tej ostatniej wyszły niezawodne wciągarki elektryczne z suwnicą.

Sprzęt dedykowany jest dla branży przemysłowej, produkcyjnej, usługowej i wielu innych. Wytrzymała obudowa i wysokojakościowe komponenty sprawiają, że sprawdzi się podczas codziennej, regularnej eksploatacji. Suwnice marki MSW to nie tylko bezpieczeństwo, jakość i atrakcyjna cena, ale również wygodna obsługa. Wszystkie modele posiadają pilot zdalnego sterowania.

Niemieckie wciągarki elektryczne z suwnicą

W bogatej ofercie wybierzesz wciągniki różniące się udźwigiem, mocą czy wysokością i prędkością podnoszenia. Dzięki temu z łatwością dobierzesz wciągarkę dostosowaną do warunków panujących w Twoim warsztacie lub każdym innym miejscu pracy. Wszystkie wciągarki elektryczne marki MSW wyposażone są w pakiet akcesoriów. W zestawie, oprócz suwnicy i pilota, znajdują się m.in. stalowa lina, zblocze i czytelna instrukcja obsługi.

Suwnice elektryczne i wciągarka – najważniejsze informacje

Niemiecka marka MSW proponuje profesjonalne wciągarki/wyciągarki elektryczne w bardzo konkurencyjnych cenach. Posiadają one komplet akcesoriów, dzięki którym od razu po rozpakowaniu rozpoczniesz pracę. Każda wciągarka wyposażona została w zblocze podwajające siłę uciągu, stalową linę oraz przewodowy pilot sterujący z wbudowanym wyłącznikiem bezpieczeństwa. W komplecie znajduje się również instrukcja krok po kroku wprowadzająca w obsługę urządzenia.

Kompaktowe rozmiary sprawiają, że suwnice elektryczne z wciągarkami można przechowywać w pomieszczeniach o niewielkim metrażu (np. na zapleczach czy w garażach). Zaprojektowano je z myślą o intensywnej, długoletniej eksploatacji. Obudowa wykonana z aluminium odlewanego ciśnieniowo odporna jest na obicia, wgniecenia, zarysowania itp. Sprzęt posiada dwa niezależne silniki: suwnicy i wciągarki. Stalowa lina, nawijana na bęben, nie skręca się.

Wciągarki z suwnicami elektrycznymi marki MSW wykorzystywane są w fabrykach, stoczniach, przeładowniach, warsztatach i wielu innych miejscach, gdzie podnosi się i opuszcza ciężkie przedmioty. Mnogość modeli, różniących się parametrami, pozwoli znaleźć Ci ten idealny – najbardziej dostosowany do Twoich potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! W razie pytań, jesteśmy do Twojej dyspozycji.