Nadstawy chłodnicze

Zainspiruj się blogiem expondo

Nadstawy chłodnicze marki Royal Catering to energooszczędny, nowoczesny sprzęt gastronomiczny służący do utrzymywania niskiej temperatury warzyw, owoców, mięs, nabiału oraz gotowych dań i półproduktów. Urządzenia chłodnicze typu nadstawy stanowią praktyczne wyposażenie każdej profesjonalnej kuchni. Usprawniają one codzienną pracę, a także sprzyjają higienicznemu przechowywania żywności.

Wytrzymała konstrukcja ze stali nierdzewnej sprawia, że opisywany sprzęt chłodniczy odporny jest na uszkodzenia: obicia, wgniecenia, zarysowania. Dzięki właściwościom antykorozyjnym produkty marki Royal Catering łatwo umyć. Gładkie powierzchnie wystarczy przetrzeć mokrą szmatką z odrobiną delikatnego detergentu.

Royal Catering – profesjonalne chłodzenie żywności na co dzień

Opisywany sprzęt gastronomiczny jest kompatybilny ze stołami chłodniczymi sałatkowymi oraz do pizzy. Nadstawy wyposażono w szklane osłony, które zatrzymują niską temperaturę w obrębie pojemników (pełną ofertę pojemników gastronomicznych GN znajdziesz tutaj) oraz oddzielają żywność od zewnętrznych zanieczyszczeń.

Każda nadstawa chłodnicza posiada własny termostat umożliwiający utrzymanie temperatury na stałym poziomie. Dużym ułatwieniem jest system automatycznego rozmrażania, sygnalizowany diodą, oraz wyświetlacz LED, który pokazuje najważniejsze parametry pracy nadstawy chłodniczej.

Niezawodne systemy chłodzące od Royal Catering

Prowadzenie każdego punktu z żywnością (zarówno dużej restauracji, jak i małego food trucka) wymaga zachowania zasad higieny. Produkty z krótką datą ważności muszą być przechowywane w odpowiednio niskiej temperaturze. Z zadaniem tym doskonale poradzą sobie nadstawy chłodnicze marki Royal Catering. Sprawdzą się one we wszystkich miejscach związanych z profesjonalną gastronomią takich jak bary, stołówki, bistra itp.

Utrzymywanie ciepła potraw oraz chłodzenie produktów spożywczych i półproduktów to dwa kluczowe elementy związane z termicznym przetwarzaniem żywności w restauracjach. Z pierwszym zadaniem doskonale poradzą sobie bemary dostępne w sklepie expondo.pl, z drugim – nadstawy chłodnicze od Royal Catering.

Każda witryna do chłodzenia wyposażona została w szklaną osłonę, która pomaga zachować higienę oraz estetycznie wyeksponować dania. Dzięki wbudowanemu termostatowi można ustawić i zachować pożądaną temperaturę. Automatyczny system rozmrażania (sygnalizowany diodą LED) jest pomocny podczas mycia urządzenia.

Na łatwe czyszczenie pozytywnie wpływa również sama konstrukcja. Gładkie powierzchnie nie gromadzą brudu, a stal szlachetna ma właściwości antykorozyjne (do jej konserwacji można używać wody i innych płynów). Urządzenia chłodnicze od Royal Catering to trafiona inwestycja na lata. Zapoznaj się z bogatą ofertą expondo.pl (zobacz: sklepowa zamrażarka do lodów) i wybierz sprzęt gastronomiczny dostosowany do potrzeb Twojego lokalu.