Piece gastronomiczne

Zainspiruj się blogiem expondo

Piec gastronomiczny to elektryczne urządzenie kuchenne wyposażone w wydajne grzałki. W sklepie expondo.pl znajdziesz modele marki Royl Catering o różnej mocy. Prezentowane maszyny (w tym piece do pizzy) posiadają termostaty podtrzymujące wybraną temperaturę. Piec gastronomiczny wyróżnia się uniwersalnością, ponieważ można w nim przyrządzić różne dania i przekąski, np. pizzę, pizzerki, podpłomyki oraz chlebki naan.

Proponowane tutaj produkty podobnie jak inne urządzenia grzewcze (m.in. grille gastronomiczne i warniki do makaronu idealnie nadają się do rozmaitych placówek zbiorowego żywienia. Doceniło je już wielu właścicieli oraz pracowników restauracji, barów szybkiej obsługi, bufetów oraz podobnych miejsc.

Jak działa piec gastronomiczny?

Piece gastronomiczne wykonano z solidnych i łatwych w czyszczeniu materiałów. Są zbudowane głównie ze stali nierdzewnej, czyli najbardziej polecanego materiału do profesjonalnych kuchni. Nie tylko meble ze stali nierdzewnej, ale również pozostałe elementy wyposażenia zapleczy gastronomicznych wykonuje się właśnie z niej. Dlaczego tak jest?

Opisywany rodzaj stali wyróżnia się bardzo gładką powierzchnią o minimalnej porowatości. Można z niej łatwo i szybko usunąć wszelkie zabrudzenia, np. tłuszcz, soki z owoców i warzyw, resztki artykułów żywnościowych. Ponadto materiał ten jest wytrzymały mechanicznie.

Pieczenie z Royal Catering

Chcesz szybko podgrzać zapiekankę, upiec podpłomyki albo przyrządzić chrupiącą pizzę? Jeśli tak, to idealnym rozwiązaniem będą dla Ciebie piece gastronomiczne marki Royal Catering. Dzięki doświadczeniu i uważnemu wsłuchiwaniu się w uwagi klientów stworzyliśmy wydaje urządzenia kuchenne, które sprawdzą się w punktach zbiorowego żywienia. Nasze wyposażenie baru, restauracji, pizzerii i firmy cateringowej doceniło już wielu użytkowników. Teraz Ty daj się przekonać naszym piecom gastronomicznym!

Przedstawione tutaj artykuły umożliwiają upieczenie różnych dań i przekąsek. Przykładowo piece do pizzy doskonale spisują się nie tylko w przygotowywaniu tradycyjnej włoskiej potrawy, ale również różnego rodzaju pieczywa, np. chlebków naan. Dogodna regulacja temperatury (funkcja timer) i jej stabilne podtrzymywanie pozwalają dopasować sprzęt do rodzaju żywności. Prezentowane urządzenia gastronomiczne posiadają również dodatkowe rozwiązania wpływające na jakość przygotowania jedzenia.

Jednym z nich są płyty szamotowe zastosowane w piecach do pizzy. Rozprowadzają one ciepło po całym placku oraz pochłaniają wilgoć z ciasta. Ponadto sprawiają, że danie ma chrupiący spód i nie przywiera podczas obróbki termicznej. W zależności od modelu piece wyposażono w szybę, która umożliwia doglądnie procesu pieczenia bez potrzeby otwierania drzwiczek.

Sklep internetowy expondo.pl oferuje szeroką gamę wysokojakościowych urządzeń kuchennych. Sprawdzą się one w regularnej, codziennej eksploatacji przez wiele lat. Są solidnie wykonane i proste w obsłudze. Już dziś zamów je do swojego lokalu gastronomicznego!