Stoły chłodnicze

Zainspiruj się blogiem expondo

Gastronomiczny stół chłodniczy: oferta w sklepie internetowym expondo.pl

Nowoczesne stoły chłodnicze z blatem roboczym zostały zaprojektowane przez niemiecką markę Royal Catering – znanego i cenionego producenta mebli gastronomicznych oraz wyposażenia kuchennego. Posiadają one pojemne szuflady, a także szafki, w których panuje niska temperatura. Do jej ustawienia i podtrzymania służy wydajny termostat. Najważniejsze parametry pokazywane są na wyświetlaczu LED.

Łatwe czyszczenie – to kolejna cecha wyróżniająca oferowane stoły chłodnicze. Stal szlachetna, z której zostały one wykonane, posiada właściwości antykorozyjne, dlatego do ich mycia można używać wody i delikatnych, płynnych detergentów. Gładkie powierzchnie nie gromadzą zanieczyszczeń oraz (co ważne w gastronomii) nie pochłaniają zapachów (ryb, mięs itp.). Podczas zalecanej, okresowej konserwacji pomocny jest również system automatycznego rozmrażania.

Funkcjonalny blat chłodniczy od Royal Catering

Dzięki klasycznemu designowi stoły chłodnicze od Royal Catering doskonale harmonizują z pozostałym wyposażeniem takim jak krajalnice do warzyw i owoców oraz inne urządzenia kuchenne. W celu usprawnienia pracy, na obszernych blatach, można umieścić np. sprzęt do obróbki mięsa i wędlin, maszynki do mielenia, otwieracze do puszek itd. Jeśli potrzebujesz praktycznej, niezawodnej chłodziarki i chciałbyś zwiększyć powierzchnię roboczą w swojej kuchni – gastronomiczny blat chłodniczy Royal Catering jest właśnie dla Ciebie.

Nowoczesne stoły do chłodzenia żywności

Stoły chłodnicze to praktyczne, uniwersalne wyposażenie każdej profesjonalnej kuchni. Służą do utrzymywania niskiej temperatury żywności, półproduktów oraz gotowych dań i deserów. Ponadto zapewniają powierzchnię roboczą np. do ugniatania ciasta, krojenia warzyw itp. Ten niezawodny sprzęt gastronomiczny wyszedł spod skrzydeł niemieckiej marki Royal Catering, słynącej z solidności i dbałości o detale.

Profesjonalne stoły chłodnicze sprawdzą się w miejscach związanych z branżą gastronomiczną: pizzeriach, restauracjach, bistrach, bufetach itd. Ich ergonomiczna konstrukcja sprawia, że wszystkie składniki, potrzebne do przygotowania posiłku, są zawsze pod ręką. Pojemne szafki i szuflady to idealne miejsce do przechowywania żywności oraz naczyń. Można w nich również umieścić pojemniki GN.

Na blatach gastronomicznych stołów chłodniczych zmieszczą się nadstawy chłodnicze, bemary, krajalnice i inne urządzenia oraz akcesoria kuchenne. Stoły robocze Royal Catering wykonane zostały ze stali szlachetnej. Dzięki temu odporne są na zarysowania, wgniecenia, obicia itp. Właściwości antykorozyjna ułatwiają ich czyszczenie oraz konserwację. Poznaj atrakcyjną ofertę na expondo.pl i już dziś wybierz swój stół chłodniczy. Zobacz także: sklepowa zamrażarka do lodów!