Kotły warzelne

Zainspiruj się blogiem expondo

Kotły warzelne znajdujące się w ofercie sklepu expondo.pl to nowoczesne urządzenia, które powstały z myślą o domowej produkcji piwa. Dzięki parametrom, rozwiązaniom technologicznym i prostej obsłudze docenią je zarówno początkujący, jak i doświadczeni piwowarzy. Przy użyciu tego sprzętu można sporządzić rozmaite gatunki piw począwszy od jasnych, poprzez ciemne, na pszenicznych skończywszy.

Dostępne maszyny wykonane zostały z zastosowaniem zasad niemieckiej precyzji. Są trwałe, niezawodne i bardzo wydajne. Dzięki użyciu zaawansowanych rozwiązań technologicznych dysponują funkcjami programowalnych kroków warzenia oraz pamięcią zdolną do przechowywania receptur. Większość elementów wykonano ze stali nierdzewnej, czyli materiału użytego do produkcji innych artykułów Royal Catering np. stoły robocze lub fontanny czekoladowe.

Kotły warzelne – Royal Catering

Kotły do warzenia piwa dysponują pojemnością pozwalająca na sporządzenie sporych zapasów piwnych trunków. Dzięki możliwości precyzyjnej regulacji parametrów, takich jak temperatura czy moc grzewcza. Da się więc dostosować sprzęt do wielu zróżnicowanych receptur. Łatwą obsługę zapewnia intuicyjny panel cyfrowy z ekranem LCD.

Produkty marki Royal Catering działają w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Pozwalają one skorzystać m.in. z funkcji ręcznego lub automatycznego warzenia. Druga opcja przeprowadza użytkownika przez kolejne kroki warzenia piwa. Każdy z nich można programować wedle własnych potrzeb. Ponadto istnieje też opcja zapisania w pamięci sprawdzonych receptur.

Prezentowane kotły warzelne od Royal Catreing zostały odpowiednio zabezpieczone. Płytki drukowane, stanowiące serce tych maszyn, zostały skryte pod szczelnie zamkniętymi klapkami. W efekcie więc ryzyko ich przypadkowego uszkodzenia ograniczono do minimum. Bezpieczny transport to zasługa poręcznych uchwytów. Zastosowano je również w urządzeniach do gotowania ryżu i warnikach do wody.

Kompletny zestaw do domowego warzenia piwa

Sprzęt do warzenia piwa sprzedawany przez expondo.pl pozwoli na produkcję napojów natychmiast po zakupie. Oferujemy bowiem kompletne zestawy, w skład których wchodzą niezbędne akcesoria, takie jak wkłady, filtratory i rurki przelewowe. Ponadto dołączone są też pokrywki na kocioł wykonane z hartowanego szkła.

Poszczególne elementy bardzo łatwo jest zamontować oraz zdemontować, np. celem umycia. Swobodę czyszczenia oraz trwałość gwarantuje ponadto fakt, że większość z nich wykonana została ze stali nierdzewnej. Materiał ten charakteryzuje się odpornością na korozję, uszkodzenia mechaniczne i trwałe zabrudzenia.

Zapoznając się z ofertą sprzętu od Bredeco dostępnej na stronie sklepu expondo.pl, koniecznie sprawdź też inne kategorie produktów. Wśród nich znajdziesz profesjonalne wyposażenie gastronomii marki Royal Catering, które pozwoli usprawnić funkcjonowanie działalności w branży HoReCa. Sprawdź nasze pojemniki na sztućce, suszarki do żywności, lub wyposażenie baru.