Produkt: EX10011797

|

Model: RC-DRM420TG

Wałkownica do ciasta - elektryczna - 40 cm - dotykowa

5149,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Oszczędność energii – system LET IT ROLL: wałki uruchamiają się dotykowo po włożeniu ciasta
  • Wszechstronność – rozwałkuje ciasto o średnicy 26-40 cm na pizzę, pierogi lub chleb
  • Wydajność – świetna do piekarni, pizzerii lub restauracji
  • Regulacja – grubość 0-5 mm do różnych rodzajów pizzy
  • Wysoka jakość – wyprodukowano we Włoszech

OPIS PRODUKTU

Wałkownica do ciasta - 40 cm - dotykowa

Wałkownica do ciasta marki Royal Catering jest urządzeniem przeznaczonym do zastosowań komercyjnych. Model RC-DRM420TG umożliwia szybkie przygotowanie płatów ciasta na pizzę, płaski chleb (pitę, tortillę), na szarlotkę, pierogi itp.

Wałkownica elektryczna do ciasta RC-DRM420TG – opis

Elektryczne zasilanie (moc 240 W) zapewnia efektywną i bezwysiłkową pracę. Maszyna jednocześnie rozwałkuje 210-700 g wsadu. Ramię chwytające automatycznie i równomiernie prowadzi ciasto z górnego do dolnego wałka. Zrolowany placek w zależności od ustawienia może mieć szerokość w zakresie od 26 do 40 cm i grubość do 5 mm.

Energooszczędność gwarantuje system LET IT ROLL. Wałkownica uruchamia się automatycznie po ułożeniu ciasta. Rozwiązanie to zmniejsza też zużycie elementów mechanicznych. Czas pracy można ustawić od 10 do 35 s.

Trwałość elektrycznego wałka wynika z zastosowania wysokiej jakości materiałów: stali nierdzewnej oraz teflonu (rolki). Osłony z pleksiglasu zapewniają doskonałą ochronę oraz widoczność.

Funkcjonalna wałkownica do ciasta od Royal Catering to maszyna bardzo łatwa w obsłudze i wydajna. Sprawdzi się w piekarni, pizzerii, cukierni czy restauracji. Zamów model RC-DRM420TG z dostawą pod drzwi!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie