Frytownice elektryczne

Zainspiruj się blogiem expondo

Szukasz idealnej frytownicy do usmażenia frytek, warzyw, ryb albo innych produktów? Jeśli tak, to doskonale trafiłeś! Sklep expondo.pl w swojej szerokiej ofercie dla gastronomii proponuje frytownice elektryczne Royal Catering w różnych wariantach. Niezależnie od modelu każda prezentowana w tej kategorii frytownica charakteryzuje się dużą wydajnością, solidną budową oraz łatwością w utrzymaniu czystości.

Podobnie jak wilki do mięsa i bemary, dostępne na naszej stronie internetowej, zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Wykorzystany materiał idealnie sprawdza się w profesjonalnych kuchniach za sprawą swojej gładkiej powierzchni oraz trwałości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą frytownic elektrycznych!

Profesjonalne frytownice elektryczne

Frytownice elektryczne, podobnie jak inne produkty marki Royal Catering, sprawdzą się w profesjonalnej gastronomii. Niezależnie czy jest to sprzęt do obróbki mięsa i wędlin, czy wyposażenie baru – dostępne w sklepie expondo.pl artykuły doskonale nadają się dla całej branży HoReCa. Charakteryzują się łatwością obsługi, solidną konstrukcją, a także wykorzystaniem trwałych materiałów.

Na tej stronie znajdziesz frytownice elektryczne w różnych wariantach: pojedyncze i podwójne, o różnej mocy oraz pojemności wlewczej. Taki wybór pozwala urządzić kuchnię w każdym punkcie gastronomicznym, np. małym barze szybkiej obsługi czy dużej stołówce. Elementem wspólnym, który sprawia, że każda nasza frytownica elektryczna nadaje się do profesjonalnej eksploatacji jest stal nierdzewna.

Wykorzystany materiał o bardzo gładkiej powierzchni umożliwia łatwe i szybkie czyszczenie, bez potrzeby szorowania. Wystarczy użycie wody z dodatkiem łagodnego detergentu. Oprócz tego zastosowany rodzaj stali charakteryzuje się wysoką odpornością na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne, np. zarysowania, wgniecenia i otarcia. Wykonano z niej również niezbędne akcesoria – kosze do frytownic.

Na zachowanie prezentowanego sprzętu gastronomicznego w higienicznej czystości mają także wpływ kraniki. Umożliwiają one szybkie i wygodne usunięcie płynnej zawartości frytownicy: oleju, frytury lub wody. W zależności od modelu frytownice elektryczne wyposażono w jeden albo dwa kraniki.

Apetyczne frytki z frytownicy elektrycznej

Frytownica elektryczna to najlepszy sprzęt gastronomiczny do przygotowania chrupiących frytek oraz innych przekąsek smażonych w głębokim tłuszczu. Sklep expondo.pl proponuje wydajne frytownice, które sprawdzą się w restauracjach, barach, bistrach, bufetach, food truckach oraz wielu innych punktach zbiorowego żywienia.

Co sprawia, że frytownica elektryczna marki Royal Catering doskonale spisuje się w profesjonalnej kuchni? Zrobiono ją ze stali nierdzewnej, czyli najwyżej cenionego w branży HoReCa materiału. Jest on łatwy w utrzymaniu higienicznej czystości oraz wytrzymały pod względem mechanicznym. Ponadto frytownice elektryczne mają bardzo funkcjonalne rozwiązania techniczne.

Modele posiadają proste w obsłudze termostaty (w tym E.G.O.) zapewniające wybranie dogodnej temperatury, a także termobezpieczniki. Zdejmowane elementy grzewcze wyróżniają się dużą wydajnością. „Zimna strefa” przeciwdziała przypalaniu resztek gromadzących się na dnie sprzętu. Kraniki odpływowe pozwalają szybko opróżnić frytownicę elektryczną. Część z tych udogodnień znajduje się również w smażalnikach i urządzeniach chłodniczych.

Przedstawione frytownice elektryczne mają w zestawach pojemne kosze ze składanymi rączkami. Akcesoria te wykonano z trwałej stali nierdzewnej. Podobnie jak frytownice są bardzo łatwe w myciu. Tak kompleksowe wyposażenie baru lub innego lokalu gastronomicznego zapewnia szybkie i wydajne przygotowanie frytek, frytowanych warzyw, ryb, mięsa oraz innych produktów spożywczych.