(1) Ocena

Produkt: EX10021176

|

Model: S-LS-85

Zasilacz laboratoryjny - 0-30 V - 0-5 A - 150 W

499,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Moc – 150 W
  • Efektywność – regulacja w zakresach 0-30 V i 0-5 A
  • Wygodna obsługa – pokrętła do ustawiania napięcia i natężenia
  • Czytelność – parametry widoczne na wyświetlaczu LED
  • Ochrona – OTP i OPP

OPIS PRODUKTU

Zasilacz laboratoryjny - 0-30 V - 0-5 A - 150 W

Zasilacz laboratoryjny służy do przetwarzania prądu zmiennego w energię elektryczną prądu stałego o określonym napięciu oraz dostarczania go do elektronicznych urządzeń zewnętrznych. Profesjonalny sprzęt marki Stamos Soldering sprawdzi się w zakładach produkcyjnych, przemysłowych, a także branży telekomunikacyjnej. Model S-LS-85 znajdzie zastosowanie w warsztatach, serwisach elektroniki, laboratoriach oraz instytutach badawczych.

Zasilacz warsztatowy – opis

Efektywność zasilacza warsztatowego została zapewniona przez jeden kanał. Umożliwia on precyzyjną regulację napięcia w zakresie 0-30 V i prądu wyjściowego 0-5 A za pomocą pokręteł. Moc urządzenia wynosi 150 W.

Wyświetlacz LED pozwala wygodnie odczytać wartości prądu i napięcia wyjściowego. Zasilacz laboratoryjny wyposażono w tryb stabilizacji prądu wyjściowego (CC) i stabilizacji napięcia (CV).

Model S-LS-85 posiada zabezpieczenia: termiczne (OTP) i przeciążeniowe (OPP). Prawidłową temperaturę wewnątrz zapewnia wentylator. Uruchamia się, gdy jest ona zbyt wysoka, a wyłącza, kiedy jest niska.

Wygodny w użyciu sprzęt ustawisz na każdym blacie roboczym. Gumowe nóżki zapobiegają ślizganiu się i nie rysują powierzchni. Jeśli zastanawiasz się, jaki zasilacz laboratoryjny wybrać, to zamów model marki Stamos Soldering!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

01.06.2023

Virta lähde toimii justiinsa niinkuin oli luvattu