Stoły chłodnicze do pizzy

Zainspiruj się blogiem expondo

W bogatej ofercie expondo.pl znajdują się stoły chłodnicze do pizzy w wielu różnych wariantach. Właścicieli małych pizzerii mogą skusić proste, solidne stoły wyposażone w pojemne szafki chłodnicze oraz powierzchnią roboczą ze stali szlachetnej. Dla osób prowadzących większe restauracje Royal Catering przygotował zaawansowane technologicznie stoły z granitowym blatem, nadstawami, szufladami i szafkami.

Wszystkie oferowane stoły chłodnicze zapewniają: po pierwsze – prawidłowe przechowywanie/chłodzenie żywności, po drugie – powierzchnię roboczą np. do rozwałkowywania ciasta, krojenia warzyw itp. Ten niezawodny, energooszczędny sprzęt wyposażony został w nowoczesne termostaty umożliwiające regulowanie temperatury w zakresie od 0 do 10°C.

Szczelne drzwi posiadają gumową izolację. Dzięki niej zimno zatrzymywane jest wewnątrz szafek, a drzwiczki zamykają się cicho i płynnie. Wyświetlacz LED pozwala na stałe monitorowanie najważniejszych parametrów (w tym aktualnej temperatury). Sygnalizuje on również moment, w którym włącza się system automatycznego rozmrażania.

Nowoczesne stoły chłodnicze ze stali szlachetnej – idealne do wyrabiania ciasta

Stoły chłodnicze skonstruowane zostały z wysokojakościowej stali szlachetnej wykazującej właściwości antykorozyjne. Gładkie powierzchnie można czyścić z użyciem wody i delikatnych detergentów. Opisywane meble gastronomiczne sprawdzą się jako wyposażenie barów, pizzerii, restauracji itd.

W pojemnych szafkach, na prowadnicach, umieszcza się ruszty lub pojemniki gastronomiczne GN. Na blacie zmieszczą się bemary, podgrzewacze i inne akcesoria. W sklepie expondo.pl znajdziesz wszystko dla profesjonalnej kuchni!

Praktyczne stoły chłodnicze od Royal Catering z systemem automatycznego rozmrażania

Stoły chłodnicze do pizzy zostały zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalnie uprościć ich mycie i konserwację. Projektując opisywane meble gastronomiczne, specjaliści z Royal Catering postawili na najwyższej jakości stal szlachetną. Dlaczego? Po pierwsze – materiał ten odporny jest na korozję – do jego czyszczenia można używać wody oraz delikatnych detergentów. Po drugie – stal wykazuje podwyższoną wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne typu wgniecenia, zarysowania, obicia.

I wreszcie po trzecie – gładkie, stalowe powierzchnie nie gromadzą zanieczyszczeń i nie pochłaniają zapachów. Z tych powodów stal szlachetna pojawia się w zaleceniach HACCP, GHP i GMP jako materiał polecany do kontaktu z żywnością. Sprzyja on higienicznej, ergonomicznej pracy usprawniając funkcjonowanie profesjonalnych kuchni. Ponadto meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej charakteryzują się solidnością i długą żywotnością.

Oferowane stoły po pizzy zapewniają optymalne chłodzenie produktów spożywczych. Za utrzymanie niskiej temperatury wewnątrz szafki (od 0 do 10 °C) odpowiedzialny jest nowoczesny termostat. Poza chłodzeniem stoły Royal Catering gwarantują dużą powierzchnię do rozwałkowywania ciasta, krojenia warzyw i przygotowywania posiłków.

Wśród różnych wariantów opisywanych mebli ze stali nierdzewnej znajdują się takie, wyposażone w nadstawy lub nadstawki chłodnicze, dzięki którym wszystkie produkty potrzebne np. do zrobienia pizzy znajdują się zawsze pod ręką. Chcesz, aby serwowane przez Ciebie dania wyglądały świeżo i apetycznie? Pomyśl o ich właściwej ekspozycji. Dobrym rozwiązaniem będą oszklone witryny grzewcze od Royal Catering. Te i inne urządzenia gastronomiczne znajdziesz w naszym sklepie internetowym expondo.pl. Zapraszamy!