Stoły chłodnicze sałatkowe

Zainspiruj się blogiem expondo

Stoły chłodnicze sałatkowe służą do przechowywania produktów spożywczych w niskiej temperaturze. Zapewniają również powierzchnię roboczą do obróbki warzyw, owoców, mięsa itp. W pojemnej komorze chłodniczej zmieszczą się ruszty lub pojemniki gastronomiczne GN. Wzdłuż całego obwodu drzwi poprowadzono uszczelkę zatrzymującą zimno wewnątrz szafki oraz zapobiegającą trzaskaniu drzwi.

Oferowane stoły chłodnicze charakteryzują się intuicyjną, wygodną obsługą. Wyposażone zostały w wyświetlacz LED, na którym pokazywana jest m.in. aktualna temperatura. Posiadają opcję automatycznego rozmrażania uruchomianą co kilka godzin. Duża moc, energooszczędność oraz wytrzymałość sprawiają, że opisywane meble gastronomiczne nadają się do codziennej, regularnej eksploatacji.

Stoły sałatkowe – najwyższa jakość od Royal Catering

Stoły robocze marki Royal Catering (w tym prezentowane stoły sałatkowe) wykonane zostały z wysokojakościowej stali szlachetnej. Dzięki temu odporne są na obicia, wgniecenia, zarysowania. To m.in. dlatego są doskonałym wyposażeniem barów, stołówek, restauracji i wielu innych miejsc. Urządzenia można rozbudować o nadstawy i nadstawki chłodnicze, bemary oraz podgrzewacze. Takie rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić przestrzeń i zwiększy ergonomię pracy.

Meble gastronomiczne ze stali szlachetnej – łatwe czyszczenie, duża wytrzymałość

Stoły chłodnicze wyposażone zostały w pojemną szafkę, w której panuje niska temperatura, idealna do przechowywania pokrojonych warzyw, owoców, sosów i innych produktów. W komorze można umieścić pojemniki gastronomiczne GN w różnej konfiguracji. Dzięki temu zaprezentowany tutaj sprzęt gastronomiczny od Royal Catering bywa wykorzystywany jako lady sałatkowe.

Cechą charakterystyczną tych chłodniczych stołów roboczych jest ich proste mycie oraz konserwacja. Stal nierdzewna, z której zostały wykonane wyróżnia się odpornością na korozję, dlatego urządzenia można bezpiecznie czyścić wodą. Z gładkich powierzchni łatwo zetrzeć zabrudzenia, takie jak odciski palców. W tym celu najlepiej sprawdzi się wilgotna ściereczka z mikrofibry.

Każdy stół chłodniczy od Royal Catering wyróżnia się niezawodnością i długą żywotnością. Jeśli chcesz, aby towarzyszył Ci przez lata, zadbaj o jego właściwą konserwację. Podobnie jak w przypadku lodówki, do szafki chłodniczej należy wkładać wyłącznie ostudzone produkty spożywcze. Warto również pamiętać, że przed umieszczeniem w komorze pojemników z sałatkami, urządzenie powinno być schłodzone. Aktualna temperatura pokazywana jest na wyświetlaczu LED.

Dzięki klasycznemu, ponadczasowemu designowi stoły chłodnicze sałatkowe świetnie komponują się ze stalowymi urządzeniami i akcesoriami kuchennymi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdziesz tam kompleksowe wyposażenie gastronomii (od mebli po warniki do makaronu). Wzbogać swoją restaurację o wysokiej jakości sprzęt w atrakcyjnej cenie.