Witryny grzewcze

Zainspiruj się blogiem expondo

Wydajne, niezawodne urządzenia to podstawa w profesjonalnej gastronomii. Royal Catering dokłada wszelkich starań, aby było one również niedrogie w eksploatacji, łatwe w obsłudze oraz ergonomiczne. W ten sposób powstała atrakcyjna oferta, w skład której wchodzą m.in. szafki ścienne, szafy na naczynia, podgrzewacze do talerzy oraz witryny grzewcze – obowiązkowy element wyposażenia każdego bufetu. Dzięki solidnym materiałom i starannemu wykonaniu mogą poszczycić się one bardzo wysoką jakością.

Oferowane witryny pozwalają na estetyczną prezentację gotowych potraw lub przekąsek. W podświetlanej gablocie panuje temperatura w zakresie od 0 do 85 °C. Do jej regulacji służy wygodne pokrętło. Intuicyjny panel sterowania zapewnia łatwą obsługę. Wyposażono go między innymi w wyświetlacz pokazujący ustawioną temperaturę. Niektóre modele posiadają wysuwaną szufladę na opadające okruchy. Takie rozwiązanie pomocne jest podczas czyszczenia.

Profesjonalne witryny grzewcze od Royal Catering

Mycie i konserwację sprzętu upraszczają również wyjmowane półki, a także antykorozyjne materiały – stal nierdzewne oraz szkło. To właśnie one zapewniają opisywanej witrynie grzewczej długą żywotność oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. Specjalny system nawilżający powietrze we wnętrzu szafki sprawia, że potrawy nie wysychają, dłużej zachowują jędrność, estetyczny wygląd i (co najważniejsze) swoje walory smakowe.

Sklep expondo.pl oferuje kompleksowe wyposażenie profesjonalnej kuchni. W jednym miejscu znajdziesz wszystkie urządzenia wykorzystywane w restauracjach, stołówkach, bufetach, food truckach itp. Być może zainteresuje Cię nasza propozycja warników: do wody, makaronu czy ryżu. Zapoznaj się z bogatym asortymentem Royal Catering i wybierz sprzęt dostosowany do Twoich potrzeb oraz wymagań.

Prezentacja dań i przekąsek na wysokim poziomie

Expondo.pl – internetowy sklep z wieloletnim doświadczeniem w handlu elektronarzędziami, profesjonalnymi wagami i sprzętem gastronomicznym proponuje solidną witrynę grzewczą od Royal Catering. Przechowywane w niej dania lub przekąski są nie tylko estetycznie zaprezentowane, ale i (dzięki odpowiedniej wilgotności powietrza wewnątrz) dłużej pozostają miękkie, jędrne, świeże i dobrze smakują.

Opisywane witryny grzewcze charakteryzują się bardzo wygodną obsługą. Posiadają cyfrowy wyświetlacz, na którym pokazuje się ustawiona temperatura (maks. 85 °C). Część z modeli wyposażona została w szufladę na okruchy. Wszystkie mają wyjmowane półki, co ma szczególnie znaczenie podczas czyszczenia lub transportu witryn gastronomicznych. Stal, użyta do ich konstrukcji, odporna jest na uszkodzenia mechaniczne, a także korozję.

W szklanych, podświetlonych gablotach desery, dania oraz przekąski (takie jak naleśniki, kawałki pizzy czy galaretki) przykuwają uwagę gości, wyglądają kusząco i apetycznie. Witryny grzewcze to jeden z podstawowych elementów wyposażenia bufetów, ale chętnie korzystają z nich także właściciele restauracji, barów mlecznych, food trucków itp.

Jeśli chcesz w efektowny sposób zaprezentować posiłki serwowane w Twoim punkcie gastronomicznym, pomyśl o profesjonalnej witrynie grzewczej od Royal Catering. To wytrzymały sprzęt na lata dostępny w atrakcyjnej cenie. Sprawdź aktualną ofertę i skontaktuj się z nami w dogodny dla siebie sposób.