Liczba opinii: (4)

Klimatyzer - 150 W

899,00 zł
Cena zawiera 23% VAT.

Produkt : EX10250407

|

Model : UNI_COOLER_06

Cena zawiera 23% VAT.

Czas dostawy to ok. 1-3 dni roboczych
Kluczowe informacje
  • Urządzenie 3w1 – zapewnia chłodzenie, oczyszczanie i nawilżanie powietrza; filtr w kształcie plastra miodu
  • Wydajność – świetna efektywność dzięki mocy na poziomie 150 W
  • Łatwe sterowanie – regulacja parametrów za pomocą pokręteł
  • Wielofunkcyjność – 3 prędkości wentylatora, funkcja SWING
  • Praktyczny przez cały rok – ochładza powietrze latem, a zimą nawilża
Bezpieczne metody płatności
Szczegóły dostawy
Zwroty i gwarancja

OPIS PRODUKTU

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


4.5

Na podstawie 4 opinii

Sortuj według :

9 miesięcy temu Opublikowano na Expondo United Kingdom

Wyśmienity protukt

Bardzo dobra wydajność. Zdecydowanie polecam innym znajomym i rodzinom

Wyświetl oryginalną opinię

9 miesięcy temu Opublikowano na Expondo Switzerland

Służy swojemu celowi

Wentylator spełnia swoje zadanie. Dobra cyrkulacja powietrza. Dzięki komorze na lód temperaturę można nieco obniżyć. Oczywiście brak klimatyzacji. Ale bardzo dobrze spełnia swoje zadanie. Niech to trwa przez cały dzień. Trochę głośno na noc. Bardzo dobry stosunek ceny do wydajności.

Wyświetl oryginalną opinię

w zeszłym roku Opublikowano na Amazon Italy

to odświeżające, ale....

chłodnica działa bardzo dobrze, jest dobrze wykonana i pozwala obniżyć temperaturę w moim pomieszczeniu o 3-4 stopnie, jedynym minusem jest dość wysoki poziom hałasu i zbiornik deklarowany, że ma pojemność 40 litrów, ale w rzeczywistości zawiera maksymalnie 25 -30 litrów wody

Wyświetl oryginalną opinię

w zeszłym roku Opublikowano na Expondo Germany

Dobra wydajność chłodzenia

Urządzenie jest solidnie wykonane i bardzo dobrze chłodzi. Muszę powiedzieć, że moje urządzenie było z magazynu B i wanna przeciekała. Przy wilgotności otoczenia wynoszącej 20% i temperaturze 36°C, za pomocą tego urządzenia udało mi się ochłodzić o 8°C. To przy otwartych drzwiach i oknach. Jeden punkt jest naprawdę bardzo zły w tym urządzeniu, a mianowicie koła. Urządzeniem trudno poruszać się bez wody i wcale nie z wodą. Jak najszybciej zainstaluję inne role w tym zakresie. Dlatego o jedną gwiazdkę mniej! Dzięki dużemu przepływowi powietrza zasysana jest stosunkowo duża ilość kurzu, który osadzam w pojemniku. Wanna posiada odpływ i jeśli ostrożnie usuniesz materiał chłodzący (z tyłu urządzenia) możesz wspaniale wyczyścić wannę. Zawsze należy pozostawić urządzenie do wyschnięcia, w przeciwnym razie materiał chłodzący zacznie śmierdzieć. Jest to coś, na co należy zwrócić uwagę, ale tak jest w przypadku wszystkich systemów klimatyzacji i dlatego jest to całkowicie normalne. Elektryka jest również prawidłowo okablowana. Nie można znaleźć żadnego błędu. Niestety materiał chłodzący po lewej stronie mojego urządzenia został przycięty zbyt krótko (ok. 5-10mm) przez co spray kapał do wentylatora. Pod materiałem chłodzącym umieściłem mały kawałek węża ogrodowego. Przepływ i powierzchnia komory lodowej jest wystarczająca dla standardowych akumulatorów chłodziarki.

Odpowiedź od

Dziękujemy za pozytywne i pomocne opinie. Nie możemy się doczekać ponownego spotkania. Do zobaczenia wkrótce i miłego dnia!
Wyświetl oryginalną opinię

Z nami jesteś

w dobrych rękach!

Dzięki dużemu doświadczeniu, chęci do oferowania doskonałej jakości i oszczędzania pieniędzy rozwijamy własne silne marki o zrównoważonym wzornictwie „Made in Germany”. Ciesząc się uznaniem ponad 1000000 zadowolonych klientów, stale rozwijamy nowe metody, aby spełnić indywidualne życzenia i wymagania.

Nasza infolinia jest otwarta dla Ciebie

pn. - pt. 8:00 - 15:00

Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty