Maszyny do lodów

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 14 z 14 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Marka Royal Catering oferuje wydajne maszyny do lodów, sprawdzające się w profesjonalnej eksploatacji, np. w kawiarniach, lodziarniach, cukierniach, pijalniach czekolady, food truckach, punktach drive-thru, na stoiskach gastronomicznych podczas imprez plenerowych i innych miejscach, w których serwuje się słodkie przekąski. W sklepie expondo.pl zamówisz zarówno maszyny do lodów włoskich, jak i sprzęt do lodów tajskich. Szeroki asortyment sprawia, że trafisz w gust swoich klientów!

Wszystkie produkty charakteryzują się solidnością oraz precyzją wykonania. Cyfrowe termostaty zapewniają dokładne podtrzymanie temperatury. Podobnie jak wiele urządzeń kuchennych Royal Catering także maszyny do lodów wykonano ze stali nierdzewnej, gwarantującej łatwe utrzymanie czystości. Poznaj asortyment naszego sklepu!

Maszyny do lodów włoskich

Lody włoskie to jeden z najpopularniejszych letnich deserów. Marka Royal Catering wychodzi naprzeciw potrzebom właścicieli małej gastronomii, dlatego oferuje efektywne maszyny o wielolitrowej pojemności. Tego rodzaju urządzenia umożliwiają przygotowanie lodów w kilku smakach oraz mieszanie różnych smaków. Dzięki mocnemu silnikowi pyszne lody o jednolitej konsystencji są gotowe w ciągu 10‒15 minut. Panele sterownicze wyposażone w cyfrowe wyświetlacze zapewniają prostą obsługę.

Maszyny do lodów włoskich są łatwe w zachowaniu czystości. Dzieje się tak za sprawą zastosowania stali nierdzewnej, materiału wysoko cenionego w gastronomii, która ma gładką powierzchnię o minimalnej porowatości. Ponadto sprzęt zaopatrzono w tryb czyszczenia mieszadła, a także tace ociekowe. Użyte rozwiązania sprawiają, że możesz produkować deser w higienicznych warunkach.

Maszyny do lodów tajskich

Maszyna do lodów tajskich pozwala przygotować słynny azjatycki przysmak w niezliczonej liczbie smaków. Patelnia mrożąca do lodów zapewnia również niezwykle widowiskowy sposób wytwarzania deseru w rolkach. Dzięki urządzeniu przyrządzisz jednorazowo dużą porcję lub dwie średnie. Wybrane modele mają dodatkowo komorę chłodniczą do przechowywania składników oraz pojemniki GN.

Duża moc i regulacja temperatury w zakresie od -35 do 5°C sprawiają, że szybko zrobisz lody tajskie o optymalnej konsystencji. Niezależnie od modelu każda płyta do lodów tajskich została wyposażona w energooszczędny kompresor Panasonic, co przekłada się na niższe rachunki za prąd. Prosta obsługa to zasługa intuicyjnego panelu sterowniczego z wyświetlaczem. Kółka pozwalają wygodnie przemieszczać maszynę.