Wyposażenie warsztatu

Zainspiruj się blogiem expondo

Expondo.pl oferuje szeroką gamę urządzeń do różnego typu działań w zakładach rzemieślniczych, naprawczych, mechanicznych itp. Z nami uda się dopasować wyposażenie miejsca pracy do Twoich potrzeb. Jeśli zawodowo zajmujesz się łączeniem metali oraz ich przecinaniem, nasze spawarki i przecinarki plazmowe są idealne.

Nowoczesna technologia pozwala ciąć materiały z najwyższą precyzją. Dokładność zapewnia komputerowe sterowanie numeryczne, czyli CNC. Jest ono wykorzystywane także przez projektantów urządzeń spawalniczych Stamos Welding Group. Nasza oferta to jednak nie tylko zaawansowane technologicznie spawarki inwertorowe, maski spawalnicze (sprawdzające się jako wyposażenie spawalni) i przecinarki plazmowe, ale również proste w obsłudze wyciągarki i wciągarki. Pośród nich można znaleźć elektryczne wciągarki z suwnicami o dużym udźwigu, które zapewniają wygodną pracę.

Wyposażenie warsztatu w przystępnych cenach

Proponowany sprzęt został wyprodukowany z materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu idealnie zda egzamin w profesjonalnym użytku. Docenią go także amatorzy i majsterkowicze, np. w przydomowych warsztatach. Nasze urządzenia (w tym wyciągarki samochodowe) zapewniają wykonywanie zadań nie tylko w sposób bezpieczny, ale i komfortowy. Do rozwiązań pozytywnie wpływających na możliwości eksploatacji zaliczają się m.in. zblocza zwiększające udźwig wciągarek i wyciągarek oraz sterowanie pilotem.

Urządzenia w atrakcyjnych cenach dla zawodowców i hobbystów

Jeśli szukasz solidnego młota wyburzeniowego, to oferta sklepu expondo.pl jest dla Ciebie. Nasz asortyment obejmuje także profesjonalne młotowiertarki. Produkty charakteryzują się funkcjonalnością, wydajnością, a także nowoczesnym designem. Wydajne elektronarzędzia marki MSW to wypróbowany sprzęt, który nadaje się zarówno do drobnych prac monterskich oraz naprawczych, jak i do zadań na budowie, w fabryce itp.

Wszystkie produkty są trwałe i starannie wykonane. Zastosowano w nich ergonomiczne rozwiązania. Przykładowo szlifierki taśmowe posiadają dodatkowe uchwyty wpływające na komfort pracy. Elektronarzędzia sprawdzą się w szlifowaniu, polerowaniu, wierceniu i kuciu. Proponowane artykuły to idealne wyposażenie miejsca pracy. Oprócz solidności urządzenia wyróżniają się korzystnymi cenami.

Oferta expondo.pl obejmuje nie tylko elektronarzędzia, ale również inne produkty przydatne w warsztacie, np. wózki spawalnicze. Różnego rodzaju sprzęt spawalniczy (np. spawarki MMA, MIG MAG, TIG oraz maski spawalnicze samościemniające) zapewnia idealne dopasowanie parametrów do potrzeb użytkownika i warunków pracy.