Młotowiertarki

Zainspiruj się blogiem expondo

Potrzebujesz uniwersalnego urządzenia, które oprócz wiercenia pozwoli Ci również na kucie lub dłutowanie? Szukasz sprzętu do obróbki metalu, betonu, drewna, tworzywa sztucznego i innych materiałów? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Nie musisz kupować kilku różnych produktów. Wystarczy uniwersalna i wszechstronna młotowiertarka marki MSW! Znajdziesz ją w sklepie expondo.pl.

Dostępne w tej kategorii młotowiertarki charakteryzują się dużą niezawodnością oraz zastosowaniem wysokojakościowych komponentów. To m.in. dlatego opisywane elektronarzędzia mogą być intensywnie eksploatowane i to przez wiele lat. Doskonale sprawdzą się w miejscach związanych z produkcją oraz przemysłem. Są idealne do pracy na budowach. Dzięki intuicyjnej obsłudze i atrakcyjnej cenie chętnie sięgają po nie również majsterkowicze.

Młotowiertarki udarowe – bo takie proponuje marka MSW – wyróżniają się bardzo ergonomiczną konstrukcją. W przedniej części posiadają dodatkową, obrotową rękojeść. Pozwala ona zoptymalizować siłę nacisku, a także zwiększa stabilność, precyzję i wygodę operatora. W zależności od wybranego modelu młotowiertarkę wyposażono w kilka trybów, m.in. wiercenie (z udarem i bez) oraz kucie.

Jedno urządzenie – wiele zastosowań

Opisywany sprzęt dostarczany jest wraz z pakietem akcesoriów, który od razu po rozpakowaniu umożliwia rozpoczęcie pracy. W praktycznej, wytrzymałej walizce, oprócz młotowiertarki, znajdują się wiertła, szpicak, dłuto itd. Uchwyt narzędziowy zapewnia szybką i łatwą wymianę końcówek, a specjalne sprzęgło (uruchomiane w razie zakleszczenia się wiertła) podnosi poziom bezpieczeństwa.

Młotowiertarki z funkcją udaru dostępne w ofercie online

W dobrze wyposażonym warsztacie możesz spotkać szlifierki taśmowe do rur oraz szlifierki do spoin pachwinowych. W tych bardziej specjalistycznych znajdziesz również spawarki. Jednak żadna pracownia nie obejdzie się bez porządnego sprzętu do wiercenia. Na rynku dostępne są wiertarki o różnych parametrach. Jest w czym wybierać. Ale może warto zainwestować w bardziej uniwersalne urządzenie, które pozwoli Ci nie tylko na zwykłe wiercenie, ale także dłutowanie, kucie i wiercenie udarowe?

Takie możliwości dają Ci młotowiertarki niemieckiej marki MSW. Producent wyposażył je w bogaty zestaw części eksploatacyjnych. Całość (akcesoria i młotowiertarkę) zamknięto w wytrzymałej walizce, która ułatwia transport oraz przechowywanie. Opisywane elektronarzędzia zostały zaprojektowane z myślą o komforcie operatora. Posiadają dwie rękojeści. Przednia jest obrotowa, a tylna amortyzowana. Dzięki specjalnemu uchwytowi narzędziowemu sprzęt gwarantuje szybką wymianę końcówek.

Solidna obudowa odporna jest na uszkodzenia mechaniczne. Inżynierowie projektujący oferowane młotowiertarki pomyśleli również o bezpieczeństwie. Wszystkie urządzenia wyposażyli w sprzęgło zapewniające ochronę w razie zakleszczenia się wiertła. Produkty dostępne w tej kategorii charakteryzują się wysokimi parametrami, takimi jak moc, częstotliwość czy siła udarowa.