Produkt: EX10012443

|

Model: RCCC-120-ST

Witryna chłodnicza - 120 l - Royal Catering - 3 poziomy - czarno-srebrna

Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Przestronność – duże wnętrze z 3 poziomami o pojemności 120 l
  • Widoczność – zakrzywiony front zapewnia optymalną prezentację artykułów
  • Regulacja – dwie półki o wymiarach 63,5 x 33,5 i 63,5 x 36,5 cm gwarantują dużo miejsca na produkty
  • Widoczność – oświetlenie LED atrakcyjnie eksponuje potrawy oraz napoje
  • Łatwość w pielęgnacji – stal nierdzewna i szkło hartowane są wygodne do wyczyszczenia

OPIS PRODUKTU

Witryna chłodnicza o poj. 120 l Royal Catering do kawiarni, hotelu i bistro

Witryna chłodnicza marki Royal Catering zapewnia atrakcyjną prezentację ciast, deserów, salaterek z owocami, kanapek i zimnych napojów. Umieść urządzenie obok lady w kawiarni, hotelu, bistro czy bufecie, aby Twoi goście wiedzieli od razu, co pysznego przygotowałeś w ofercie.

Lada chłodnicza marki Royal Catering

Na trzech poziomach jest mnóstwo miejsca na ciasta, kanapki, sałatki owocowe czy szklanki z kompotami lub mlecznymi koktajlami. Dwie półki mają wymiary 63,5 x 33,5 i 63,5 x 36,5 cm, dzięki czemu łatwo jest zagospodarować wnętrze o pojemności 120 l w celu prezentacji produktów. Za sprawą zakrzywionego szklanego frontu Twoi klienci zawsze mają doskonały wgląd na oferowane specjały.

Zintegrowane oświetlenie LED zapewnia odpowiednią jasność, dzięki czemu goście mogą wyraźnie obejrzeć wszystkie przysmaki nawet w ciemniejszym pomieszczeniu. Witrynę chłodniczą łatwo jest obsługiwać, ponieważ tylne drzwi są przesuwne. Cyfrowy termostat posiada regulację temperatury w zakresie 2-10°C, zapewniając w ten sposób optymalne warunki dla większości potraw i napojów.

Przestronna lada chłodnicza to stabilny mebel na czterech gumowych nóżkach, które chronią podłogę przed ewentualnymi zarysowaniami podczas przesuwania witryny. Zastosowane materiały, czyli stal nierdzewna i szkło hartowane, są bardzo łatwe w pielęgnacji, a co za tym idzie higieniczne, co ma kluczowe znaczenie w gastronomii.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA